Příspěvky uživatele - 86.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semena česneku 2020, 17.8.2021
Přesně, jak píšete, i když to zkouším první rok, tak i já jsem cítil, že to není v pořádku. Navíc, když k tomu přidám Vaše úžasné zkušenosti a anglické články, tak jsem si to akorát potvrdil. U nás byl letos hlavně problém na jaře, kdy v dubnu až... celý příspěvek >
Semena česneku 2020, 17.8.2021
To máte pravdu. I u nás to byl poněkud zvláštní rok z pohledu počasí a navíc teď byli naopak velké vedra, tak snad to vývoju prašníků nijak neuškodilo (někde na anglickém webu jsem se dočetl, že ani vedra nejsou optimální pro vývoj životaschopného... celý příspěvek >
Semena česneku 2020, 16.8.2021
Opravdu krásný květ. Vypadá to, že by se Vám mohlo letos opravdu zadařit. Soudě podle fotky jsem snad jen o cca týden pozadu s vývojem květů. To může být zapříčiněno možná i tím, že již zmíněný cukr, jsem použil jen opravdu párkrát (zkusím to... celý příspěvek >
Semena česneku 2020, 10.8.2021
Dobrý den, děkuji za radu s ortivou, sice jsem obdobnou informaci našel i na webu Kozáků, ale bohužel v diskuzích jsem se dočetl, že je zapotřebí včasná aplikace. Já ovšem bohužel rzivost objevil po delší době. Skoro deset dní jsem totiž česnek... celý příspěvek >
Semena česneku 2020, 2.8.2021
Dobrý den, Děkuji za Vaši odpověď. Letos jsem právě zkoušel s odrůdou Havran (cca 50 stvolů), ovšem jak sám píšete, Havran je opravdu "citlivka", bohužel ještě k tomu chytl letos česnek i rzivost, takže s úrodou semínek už moc nepočítám. Musel... celý příspěvek >
Semena česneku 2020, 12.7.2021
Dobrý den, chtěl bych se pouze dotázat, jaké metody vám pomohly v roce 2020 k vypěstování semen česneku. Všiml jsem si vašich poznatků i v jiné diskuzi (Česnek ze semen), kde jste nejprve krásně vysvětloval teorii o pěstování česneku tak, aby... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika