Příspěvky uživatele - 171.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Marhule na sever, 29.6.2021
Máme na Orave 4 ročnú Vehardu a Harogem. Tento rok oba stromky napriek nepriaznivým okolnostiam dobre zarodili. 
Páčka plynu - Agzat - Hodna GSV 190, 18.1.2021
dobry den, ozivujem forum, u nas mi povedali ze kvoli dlzke riaditok nie je mozne tam dat tu s tou cervenou bambulou..je natom nieco pravdy ci? ako ste to vymysleli?
Křovinořez Sharks SH 43, 29.9.2014
Tento krovinorez je zly sen. Ja neviem ani ako silon namotat. Mam vziat 2 m lanka a prehnut na polku a dat do tej zarazky a namotat v 2 kolajnickach v smere šipky? Ja to tak urobim a mne sa lanko velmi rychlo minie... S nozom nemam skusenost,... celý příspěvek >
Sladký angrešt a rybíz pro děti, 4.3.2011
Minuly rok som prvy krat jedol červeny angrešt Niesluchowski - všetkym doporučujem, je sladky a vynikajúci a hlavne je rezistentný.
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 4.6.2009
Ja mám zatiaľ jednoročný stromček, ale ten som začal zháňať hneď potom, ako som tieto jablká prvýkrát jedol. Boli krásne veľké červené a vynikajúcej chuti. Sám som zvedavý, aké budú u mňa na záhrade.
Úplne orezaná hruška, 27.5.2009
Síce nie som odborník, ale asi by som sa snažil vypestovať znovu terminál a kostrové konáre. Tie nové výhonky odstraňujte postupne, nie naraz, lebo by vyrastali aj tak ďalšie. Niektoré odstráňte a ostatné zatiaľ skráťte tak, aby terminál bol... celý příspěvek >
hurmikaki, tomel japonský, 12.3.2009
Napísali by ste mi prosím bližšie ako a kde ich pestujete? Veľmi mi chutia hurmikaki, ak by som ich mal na záhrade, tak by som bol šťastný. Kde sa dajú zohnať stromčeky u nás? Píšete, že ich rozmnožujete. Dalo by sa aj od Vás? Ďakujem za odpoveď.
roubování Burlatu, 2.3.2009
Chcem sa opýtať, či to môžem urobiť zo stromu na strom aj u čerešní? Jednolete výhony približne rovnako hrubé asi ako tuška? Dík za odpoveď aj na túto asi trivialni otázku. Len sa uisťujem.
Třešeň Těchlovan, 7.11.2008
Dopĺňam + Regina.
Třešeň Těchlovan, 7.11.2008
Dočítal som sa, že medzi vhodné opeľovače Těchlovanu patria aj Van, Hedelfingenská a spomínaná Stella. Myslím si, že s prvými dvomi by nemal byť problém zohnať vrúbľe.
stromy a mravenci, 11.5.2008
Ja som kmene stromov natrel prípravkom "Chemstop", dá sa to bežne kúpiť. Nie je ale dobré, dávať to priamo na kmene. Lepšie je ho predtým niečím obaliť  - ja som použil bežnú potravinársku polyetylenovú fóliu. Odvtedy mám s mravenci i... celý příspěvek >
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 19.4.2008
Ďakujem za typ, je to veľmi dobrá www stránka. A musím vyjadriť obdiv p. Vysloužilovi, ako dokáže snáď na každú otázku odpovedať. V mojom prípade ide skutočne o Kalvil červený podzimní, neviem či to platí i na ten pôvodný dotaz.
jaká to mohla být odrůda jabloně?, 19.4.2008
Pravdepodobne sme tieto jabka mali v záhrade v minulosti aj my. Viem, že som ich nikdy predtým ani odvtedy nevidel a susedia ich chodili obdivovať. Otec ich narouboval na jeden strom, boli nádherne tmavočervené, presnejšie bordové. A najzvláštnejšie... celý příspěvek >
kdy postřik proti přezimujícim škůdcum, 18.4.2008
Ale ja som tiež pochopil z tohoto fóra, že postrik proti prezimujúcim škodcom by sa mal z jara robiť každoročne. Tak ako to vlastne je? A okrem jabloni, hrušiek prevádza sa postrik aj na trešne?
švestka, 17.4.2008
Ďakujem za odpoveď. Pôjdem pozrieť na chalupu, nie som si istý ako ďaleko sú od kmeňa, ale podľa lístia to snáď spoznám. Inak tie stromy sadil ešte môj dedo a už pred 30 rokmi si ich pamätám ako dospelé stromy.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika