Příspěvky uživatele - 130.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliník - žlutnuti listů s fleky, 17.6.2021
Dobrý den, Děkuji za přiložené foto. Já začal maliny pěstovat poprvé letos, tak v půlce května, takže vše je pro mě nové. Nechal jsem si poradit v zahradnictví (velká chyba) a velmi brzo narazil na první problémy. Nicméně škůdce, na kterého jsem... celý příspěvek >
Maliník - žlutnuti listů s fleky, 16.6.2021
Postřik jsem koupil již naředěný a aplikoval k večeru kolem 21-22 podle návodu. Poškozené listy pravidelně odstraňuji, nicméně každý den se nějaký ještě najde. Nicméně, při pátrání v literatuře jsem našel zmínku o tom, že je maliník v našem... celý příspěvek >
Maliník - žlutnuti listů s fleky, 15.6.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, zpozoroval jsem, že se za poslední cca 3-4 dny začínají na rostlině pěstované v květináči na lodžii projevovat tyto deformace listu. Týden předtím jsem aplikoval postřik proti svým škůdcům, které jsem tam objevil. Nějaký nápad jak... celý příspěvek >
Červené skvrny - jahodí, maliní, kanadské borůvky, 13.6.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, vypadalo to nějak takto? Nalezl jsem k tomu tento popis "Červená nekróza listů (Blueberry ret ringspot virus, BRRV) Napadené rostliny lze rozeznat podle červených skvrn nebo kruhů na zelených letorostech začátkem léta. V průběhu léta se... celý příspěvek >
Samozavlažovací květináč - výroba hladinoměru, 6.6.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, zkoušel někdo řešit a vyřešit nějaké jednoduché a elegantní řešení, jak kontrolovat množství vody v květináči?
Vlhkoměr a měřič ph půdy, 6.6.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s typem těchto analogových meraku, nebo jim podobným?
Nastiple rajče, 4.6.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, podařilo se mi svou neopatrnosti nastipnout cca půl metru dlouhou větev, na které už rostou plody, viz foto. Větev je nastipla cca do půlky, je šance, že se větev zachrání? Má rajče schopnost takto zregenerovat? Když by se větev... celý příspěvek >
Škůdce, puklice?, 30.5.2021
tak jsem při pátrání objevil, že se jedná o houbu Godronia cassandrae, nic moc krom prevence jsem nenašel, takže celá napadená rostlina šla pryč 
Škůdce, puklice?, 23.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, jedná se o puklice? popřípadě o jakou chorobu/škůdce by se mohlo jednat? dnes nalezeno na výhonu kanadské borůvky Děkuji
Identifikace škůdce, 23.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, narazil jsem dnes na vrchním listu majoránky pěstované v truhlíku v lodžii na cca 1mm dlouhého broučka, bohužel se mi nepodařilo nikde dohledat, o jaký druh by mohlo jít
Plevel v truhlíků - identifikace, 22.5.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, dokázal by někdo prosím identifikovat o jakou rostlinu se jedná? Vyrostlo mi to v samozavlažovacích truhlících u kanadských borůvek a malin. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika