Příspěvky uživatele - 219.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opál, 31.10.2022
Opal je určen pouze pro sadaře a není ji možné v maloobchodě koupit. Uvádí na svých stránkách Fytos. Takže skutečně to chce kámoše.
Vanesa (šlechtitel p.Buzrla), 23.10.2021
Pan Buzrla mi fakt nevadí, naopak jsem rád, že jsem se dozvěděl o dalším šlechtiteli. Ale on, pro propagaci svijí práce v Česku nic nedělá. Asi nemá zájem. Například p.Kumšta svoje jabloně nabízí a dají se dost běžně koupit. Takže bych to... celý příspěvek >
Vanesa (šlechtitel p.Buzrla), 22.10.2021
No pokud se jedná o propagaci odrůd pana buzrlu, tak o to asi nestojí. Pro seznámení české ovocnářské veřejnosti asi nic nedělá / nebo alespoň nevím/, stromky na svých stránkách nenabízí a jedinou propagaci co vím dělá rakouská firma z Poysdorfu.
Barby, 12.10.2021
Jste si jist, že je to Opál. Ten je žlutý maximálně lehce narůžovělé líčko. PepaS
Larisa (šlechtitel p.Buzrla), 30.9.2021
No on pan Buzrla pro propagaci v CZ nic nedělá a ani na svých stránkách nic nepropaguje. vše dodává do Rakouska. PepaS
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 4.8.2021
Díky za info, jen mne udivuje ten Pilmet je na ruční páku?
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 3.8.2021
Kuky, chtěl bych se Vás zeptat jaký typ postřikovače používáte.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 8.6.2021
V návodu je, že při vyšších koncetracích až 3 týdny.
Prosím o identifikaci choroby, 8.6.2021
Moniliový úžeh jabloní, během 2-3 dnů to napadne celý strom. Jakoby uschnou plodonoše. Letošní jaro tomu byl velice nápomocné, v literatuře se píše, že to urychluje dokvétání při nižšších teplotách cca do 13°. Nezbývá než ostříhat a příští rok... celý příspěvek >
Jonagold vs Braeburn, 7.4.2021
Ani jeden. Nároky na teplo.
Malinové holovouské, 2.4.2021
Beru zpět, nabízejí na semenáči.
Malinové holovouské, 2.4.2021
Co na to říci, když je ani Holovousy nenabízejí.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 23.3.2021
za 29 Zl?
Pomůcka pří výběru jádrovin, 11.1.2021
Za sebe bych řekl, že výběr odrůd jabloní nebyl tak špatný a vzhledem, že časopis je určen široké veřejnosti / i matkám v domácnosti / tak základní informace tam obsažené svoji hodnotu mají. Forma,  zkušenosti pěstilů z různých pěstitelských... celý příspěvek >
Pomůcka pří výběru jádrovin, 29.12.2020
Dovoluji si nesouhlasit, je vhodné si najít nějaký zdroj / myslím sadaře/ pokud nemáte svoje. Topaz je lahůdka, Lucy též, Braeburn kupuji v Kauflandu a pokud mu dáte trochu času tak dojde a je velice dobrý.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika