Příspěvky uživatele - 132.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opěrná zahradní síť z kompozitu, 8.4.2021
Ze zvědavosti jsem kouknula na stránky... a vůbec nechápu co myslíte... však pracují jen s překližkama? Jakový kompozit? Konvalinka
Pěstování kanadských borůvek, 8.4.2021
Ještě dodám, že kdyby pršelo, květináč bez děr? To by vám ty borůvky nejspíš vyplavilo ven, byl by to bazén Konvalinka
Výsev neúspěchy, 1.4.2021
Klíčím v koupelně - mám tam velké okno a nejmíň 24st, na parapetu nad radiátorem určitě víc. Semínka nemáčím a 7dní od vysetí bylo asi nejdýl, co jim to trvalo, některým. Normálně vyskočí třetí-čtvrtý den. Teď bylo v sáčcích Gardenberry po 5... celý příspěvek >
Sekvoj po zimě, 29.3.2021
Jarní sluníčko. Jestli zregeneruje, tedy opadne a zunova obraší netuším, zkušenost s ním nemám. Konvalinka
Bobkovišeň Novita - hnědnutí listí, díry v listech, praskání listí, 29.3.2021
Zadavatelko... když jste bobkovišně vysadila na jaře, určitě dostaly těžkou ránu od sluníčka, do té doby skleníkové kytky. Nevím, jak slunečné máte stanoviště, ale pro bobkovišně je sluníčko mor. Já jsem s tím bojovala několik let(než je přistínily... celý příspěvek >
Houby ve skleniku, 28.3.2021
Těchto žampionů jsem vloni měla celou zahradu, mamka obr kolo v sadu. Rostly hezky v kruhu, zaspod růžové, no ty jo, my máme žampiony! Zkusila jsem je hodit na panvičku a... byl to zápašný Jsem byla pěkně nasr... Takže ani ta růžová, co jsem si celý... celý příspěvek >
V zimě vonící pokojové rostliny, 26.3.2021
Já jsem ji taky asi dvakrát setříhla a dala do vody, jen jeden řízek přežil, ostatní mi shnily Nějak mi celkově pořád skomírala, až bylo načisto po níMyslím, že jsem ji asi přelévala..jako vždy Konvalinka
V zimě vonící pokojové rostliny, 25.3.2021
Teď jsem si vzpomněla, že ibiozeu jsem měla a..je po ní Voskovka mi kvete v zimě. A líbenka... ta taky kvete v zimě a krom toho, že je krásná, taky krásně voní Konvalinka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika