Příspěvky uživatele - 248.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace rostliny (kapradina), 23.3.2021
Protože kapradiny se množí výtrusy, tak jedině opatrným oddělením kousku trsu. Jméno vám ale neřeknu, nevím...           Lída
Stálezelené trvalky, 23.3.2021
Waldsteinia, brslen. lonicera nitida, z trav metlice, některé ostřice, pěchava, některé dřišťály...           Lída
Zahrada Morava, 21.3.2021
ps - na adrese společnosti není žádné zahradnictví, jen asi 4 firmy v činžáku. Takže nejspíš nějaký přeprodej a sjednávání zakázek...  L.
Zahrada Morava, 21.3.2021
Zkušenost nemám, ale teď jsem tam koukla a na stránkách nemají uvedeno ani jedno jméno (ani v kontaktech), moc důvěry to ve mně nebudí.           Lída
Co se ztvrdlým štěpařským voskem, 21.3.2021
Stačí nahřát, zkuste doma na chvíli postavit na radiátor.   Lída
Vhodné rozmiestnenie ovocných stromov, 20.3.2021
Také sekám mezi stromy (čtvrtkmeny + zákrsky) sekačkou... Akorát já se někdy musím trošku ohnout . Podle mne je plánek v pohodě, ten Golden velkou korunku neudělá, tak jestli se meruňka trošku roztáhne, nevadí. Jen osobně mám rybíz raději keřový...... celý příspěvek >
Vhodné rozmiestnenie ovocných stromov, 20.3.2021
Není problém při postřiku přes rybíz přehodit fólii (pokud se vůbec budou stromy stříkat).           Lída
Žloutnutí a usychání listů rajčat, 20.3.2021
Já to psala z toho důvodu, že když se mi něco sem tam podařilo přelít, tak se mi na hrudkách vystupujících ze zeminy udělaly takové jakoby "okoralé" bílé lemy, tak jsem soudila podle toho. Plíseň to ale nebyla.         ... celý příspěvek >
Žloutnutí a usychání listů rajčat, 20.3.2021
Bílý povlak na zemině značí přelití, navíc máte zřejmě dost tvrdou vodu. Zkraje je lepší je zalévat převařenou vodou (vychladlou). A když dosáhnou cca 5cm, tak ke každé přihodit pár granulek cereritu.              ... celý příspěvek >
Ibišek-ostříhat?, 20.3.2021
Počkala bych, až ještě trochu povyroste tak, abyste ho příští rok střihla v polodřevité části, ochotněji pak obráží do stran. Při střihu teď by si spíš vytvořil náhradní vrchol a myslím si, že do stran by se moc... celý příspěvek >
Jabloň v kontejneru nepřirůstá, 19.3.2021
Ps - mrkněte se na stránky Starkla, má tam návod na pěstování ov.stromků v nádobách.
Jabloň v kontejneru nepřirůstá, 19.3.2021
Pokud to je nějaká "mini", určená pro růst v kontejneru, tak dát větší kontejner. Pokud to je normální odrůda, tak potřebuje do země a v kontejneru zakrní. Ale předpokládám, že i o "mini" je potřeba se starat obdobně jako o normální, co se týče... celý příspěvek >
Žádost o radu - trvalky v jílovité půdě, 19.3.2021
Asi bych se nejdříve snažila vylepšit zem, jak to půjde, hlavně dodat humus - takže kompost a organické materiály (listí, tráva ap). V samotném jílu těžko co poroste. Jinak spíš založit jezírko... celý příspěvek >
Zčernání květů hrušně - čím stříkat do květu?, 19.3.2021
Myslela jsem původně na květopasa hrušňového, ale to by ani květy neměly vykvést (vyžírá je v pupenech, postřik se dělá před vyrašením). Možná spíš květopas jabloňový (leze i na hrušně), tam prostě květy zhnědnou a opadají. Stříká se insekticidem od... celý příspěvek >
Má so štepením do kmeňu, vyvŕtaním diery, niekto skúsenosti?, 17.3.2021
ps - a navíc, poku chcete přidat větvičky někam dolů, tak i v případě ujmutí nijak neporostou, protože budou oproti horním moc malé, ty horní výhony budou dominantní. A velké větve tam naroubovat (jako třeba na vánoční stromeček)... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika