Příspěvky uživatele - 79.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 31.5.2021 Obsahuje fotku
Děkuji za oba komenty: Do toho mechanismu asi nepůjdu. Musel bych to nějak otestovat, ale cca tvar bez podsady bych chtěl. Nechci další velký skleník a když bude malý, tak se dá lehce rozebrat při případné opravě, či rekonstrukci horkovodu.... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 30.5.2021
Skleník jeden mám 3*5m. Toto by byl něco na způsob - video, nebo video, protože mám cca 1m široké záhony ohraničené betonovými chodníčky. Hledám nějakou fotku pruhu od horkovodu a zatím nenašel. Začínám se na to těšit po letošním jaru.
Rajčata 2021, 30.5.2021
Nyní jsem se rozhodl, že přes léto udělám nový makroloník (budu psát skleník). Bude mít atypické rozměry a to vlastně po délce a šířce záhonu tzn. 1m x 10m a výšku udělám cca 1,5m. Nyní řeknu důvod a zajímá mě názor, zda by jste do toho šli. Před... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 28.5.2021
Hm, nyní mě asi napadl ten dotaz. Skleník je cca 45 let starý (konstrukce 3 až 5mm železo vše přivařené a železobetonový základ). Ty nosné dráty (jedno je nosné lano ze samonosného kabelu potažený gumou a další 3 jsou z drátu na ploty potažené... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 28.5.2021 Obsahuje fotku
V minulosti jsem mněl uzle, jako v oranžových špágátech a rajčata okurky provlékaly mezi uzly. Postupně se zjistilo, že stačí rostliny pouze obtáčet jedním směrem okolo špagátu (ty bílé jsou hodně silné a pocházejí z uzavírání bibbagu) a uzle... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 28.5.2021 Obsahuje fotku
Nejlépe ještě vypadají ty odolní indiáni, ale je to spíše smutné pokoukání, tak snad, až se oteplí, dojde k rychlému vzpamatování. U nás rajčata venku nedozrajou, nebo je skosí dříve plíseň bramborová. Dám jednu fotku v dramatickém podání z... celý příspěvek >
Paprika nasadila květy - je to brzy?, 22.4.2021
Je vidět, že to máte na kšeft a vše dle mého v pořádku. Samozřejmě každý pěstuje trochu jinak, ale jste ze Znojma, máte vynikající podmínky pro pěstění oproti jiným např. já z Krkonoš. Ano říká se, první květy odštípat, ale já to nedělám a úrodu... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 14.4.2021
Stále to nemohu pochopit, proč ta rajčata děláte tak brzo. Bez sluníčka, pořádného prostoru a pohybu na jarně letním ovzduší.  Je to balzám pro celé tělo. Chuť nemůže být taková, jako rajče utržené v červenci ze skleníku. Jsem o tom... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 14.4.2021
Když se rostlinky vytáhnout dáte je stejně do země, aby koukala jen vrchní část. Horší je to s místem. U nevytápěných oken je tlačenice. Rajčata Vám vydrží 5 stupňů, ale zastaví se růst, trochu zchřadnou a chvíli to potrvá, než se zmátoří. Nejdříve v... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 4.3.2021
Zkoušel jsem to několikrát a výsledky vždy katastrofální. Nedoporučuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika