Příspěvky uživatele - 53.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doba sklizně lískových ořechů, 23.8.2023
Nevíte kdy (datum, alespoň orientačně) jsou zralé lískové ořechy v okolí Frýdku Místku? Musím je obrat dříve než ptáci a veverky. Nemám čas na pravidelné kontrolu barvy skořápek ořechů. 
Ozonizace skleníku, 11.11.2021
Dá se použitít ozón ve skleníku místo síření (SO2)? Mám možnost využít ozonizátor k desinfekci prostor vůči COVIDU. Je to plnohodnotná nahradia síření? Děkuji. Tom
Broskvoň Harnas, 16.8.2021 Obsahuje fotku
Já jsem koupil stromek v Bruzovicích u Frýdku Místku. Stromek je vitální, Rodí každý rok (12 let) vždy průměrné množství hodně velkých plodů. Nepřeplozuje. Je z mých odrůd nejvíce odolný kadeřavosti. Plody jsou na stromě dlouho vybarvené a tvrdé, A... celý příspěvek >
Pozdně kvetoucí švestka, 13.8.2021
Pokud je několik druhů švestek pohromadě, opylovače bych neřešil. Pokud nemáte švestky několik let, hledal bych chybu jinde. Stříkáte proti pilatce? U nás platí, kdo nestříká, tak plody nemá (výjimka je jednou za 5 nebo 10 let), Tom
Jakou či jaké ostružiny?, 13.8.2021
Ostružina se ve výšce 1 m nezastřihává. Asi jste si to spletl s malinami. Já bých nechal celý lpřírůstek 2,5 m, pouze bych ho ohnul.k zemi pro jednodšší sklizeň. Tom
Broskvoň Harnas, 13.8.2021 Obsahuje fotku
Já mám Broskve Harnas zatím na stromě. Plody jsou tvrdé, i když jsou už krásně vybarvené. U mně nejsou nikdy tak červené. Tom
Odkopky švestky, 9.8.2021
Podle data zrání, hádám "Hermann". Tom.
Jakou vybrat benzínovou čtyřtaktní sekačku s mulčováním?, 2.7.2021
Když už jsme u výběru nové sekačky. Co máteriál na šasi?  Klasika ocelový nebo hliník, který déle vydrží? Děkuji.
Setí pórku do truhlíku, 24.2.2021
Lepší zasít pórek do skleníku nebo pařeniště stejně jako ostatní přísadu (sazenice zeleniny) v době kdy to příroda dovolí. V truhlíku se vždy sazenice doma vytahují, mají spoustu chrob a škůdců... Je to pracnější a choulostivější... Každoročně seji... celý příspěvek >
Řez bobulovin - nyní?, 22.2.2021
Protože keřík velkou násadu stejně neuživí. Nemá dostatečný kořenový systém. Raději nechat pořádně zakořenit, větve zesílit a příští rok sklízet.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika