Příspěvky uživatele - 248.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za strom?, 30.5.2021
teda pardon, správně trnovník(Robinia)
Co je to za strom?, 30.5.2021
To je akát.Štědřenec existuje i růžovo žlutý, ale nikdy jsem ho ještě neviděla.
Dírky v nezralých třešních - co to je?, 28.5.2021
Tak jsem to našla, je to pilatka, co jiného, že.
Dírky v nezralých třešních - co to je?, 28.5.2021
Myslím si, že vrtule to není, ta se teď teprve chystá klást vajíčka.Ale netuším, co to je, snad někdo poradí.
Zalozeni trvalkoveho zahonu v UK, 22.5.2021
Větší hloupost jsem nečetla.V UK je výběr trvalek obrovský, mnohem lepší než v ČR.Pokud jste alespoň trochu gramotná-to je takový problém najít si kultivar marulky, u kterého mi bude vyhovovat výška a barva?Vy neumíte používat google?A pokud je... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 5.5.2021
Musím se podělit, mám radost.Dnes mi přišly trvalky ze Spomyšle, krásné silné sazenice výborně zabalené,4.den po objednání.Z letošních nákupů jednička.Nejsem jejich agent. Jana  Hradec Králové
Povýsadbový řez u nepravidelne korunky, 28.2.2021 Obsahuje fotku
U obou je potřeba založit novou korunku. U té třešně bych ponechala nejvíce svislý výhon (vypadá to z fotky, je buď ten horní nebo ten pod ním, zbylé dva ustřihnout. Ponechaný výhon vyvázat opatrně, aby se nezlomil, ke kůlu, ponechat na něm 5-6... celý příspěvek >
Rez kôstkovin, 28.2.2021
ps. Pokud se řeže cca v polovině srpna, kdy jsou výhony tzv. druhé mízy již narostlé, řeže se POD výhony druhé mízy a tak nehrozí jejich namrznutí (protože tam prostě nejsou) .         L.
Rez kôstkovin, 28.2.2021
Peckoviny se řežou v době růstu, jinak je nebezpečí klejotoku. Pouze první rok po výsadbě se zjara dělá povýsadbový řez, kdy je třeba rány zatřít nejlépe štěpařským voskem (na jednoleté výhony je lepší, než... celý příspěvek >
Krvokvět je rok od roku menší, 27.2.2021
Nepomohu, udělal mi to samé .      Lída
Řebříček Tužebníkový, 27.2.2021
Mělo by to být uvedeno na zakoupeném sáčku . Předpěstovat doma, po "zmrzlých" vysadit, další rok už normálně přezimuje, je to vysoká trvalka (dělá trsy). Používá se k sušení do kytic. Normální řebříček léčivé účinky má, jestli je má i... celý příspěvek >
Rez kôstkovin, 27.2.2021
Od nasazení poupat do konce srpna.
Řez první rok, 24.2.2021 Obsahuje fotku
Hlavní je ale mezi keři při výsadbě zachovat potřebnou vzdálenost, každý roste jinak. Sice záhon vypadá zpočátku prázný, ale mezery se dají dočasně zaplnit letničkami. L.
Řez první rok, 24.2.2021
Mám na zahrádce něco podobného. Hned zkraje jsem nestříhala, až později - podle toho, co který druh vyžaduje. Tzn. třeba tavolníky sestřihnout, forzýthii po odkvětu, dvě tůje, co tam mám, tak nestříhám, trojpuk vystřihnout starší větve, vajgélie... celý příspěvek >
Setí pórku do truhlíku, 23.2.2021
No on se ke kořenovým zeleninám také hnůj nedává, ale k celeru ano      Lída
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika