Příspěvky uživatele - 103.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila chvostovka na drevo, 6.3.2021
U mna je na záhrade chvostova píla jeden z najviac využivaných nástrojov.  Prvotne mi požical brat chvostovku makitu kablovú, aby som si pozeral konarinu, ktora ostala po zrezaní stomov. Požičal mi ju na čas, kým si kúpim motorovú... celý příspěvek >
Vrublovanie do razstepu, 1.3.2021
Raz vo vlaku som počúval reláciu pre zahradkárov, kde sa rozprávalo o vrúblovaní.  Diváci davali rozne otázky. K vrublovaniu do ražštepu sa hosť v rádiu vyjadril, že ide o drastický spôsob, a z hľadiska citu k stromom, to... celý příspěvek >
Colt nebo Gisela?, 25.2.2021
Co by ste odporučili?
Colt nebo Gisela?, 21.2.2021 Obsahuje fotku
Premeral som to, je to cca 13,5 m Mám 2 možnosti, - zasadiť do volného priestoru -medzi muchovník a čeresnu na vtáčnici, -  dve nové čerešne, alebo len jednu. Ceresna na vtáčnici je zo severnej strany, Muchovník z južnej. Z vychodnej a... celý příspěvek >
Oullinská renglóda, 21.2.2021
Vďaka za odpovede, rozhodol som sa, že si ju zadovážim. Ak by som si zadovážil aj zelenú ringlótu (aby som mal na podpníky), tak možem považovať oulinskú ako dobrého opelovača zelenej?
Oullinská renglóda, 20.2.2021
Rád by som oživil túto tému. Zvažujem objednať Oulinsku ringlotu, avšak žiadnu inu ringlotu na záhrade nemám. Iných sliviek máme na zahrade dosť, ale tie asi ringloty neopelujú. Je spoľahlivo samoopelivá? Nebudu úrody nižšie ako s... celý příspěvek >
Colt nebo Gisela?, 13.2.2021
No to je problém mojej otázky.  Na jednom mieste na internete sa udáva cold 65-70 % vtácnice, a Gisela 6 cca 80-90 % vtáčnice, Na inom mieste sa zase prezentuje Colt 90-100 % vtáčnice. Idem kúpiť ceresnu. Zvažujem jednu alebo dve. Mám... celý příspěvek >
Poraďte tretiu slivku do záhrady, 11.2.2021
Záleži kde a v akých podmienkach mate záhradu. Ja odporúčam TopTaste. Veľa zahradkarov aj tu píše že chuť fádna, až moc sladká. Ale v horsích podmienkach a menej priaznivých rokoch veľmi prekvapuje.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika