Příspěvky uživatele - 43.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jeptiška, 5.2.2021
Toto vlákno zakládám z důvodu obhajovy této staré odrůdy, ve snaze dokázat co nejvíce lidem, že má smysl jí pěstovat. Je mi jasné, že zde bude velmi mnoho příspěvků zastávajících opačný názor, ale ať někdo z nich dokáže, že to co o ní píši je lež.... celý příspěvek >
Bernské růžové - neplodí, 5.2.2021 Obsahuje fotku
Druhý obrázek
Bernské růžové - neplodí, 5.2.2021 Obsahuje fotku
Jako ukázku stromu Bernského růžového přikládám fotky dvou vysokokmenů z Trutnova. Jsou už v dost špatném stavu, hodně proschlé, když jsem si odebíral rouby, tak jsem na každém stromě našel jen dva pěticentimetrové přírůstky. Není se čemu divit,... celý příspěvek >
Určení odrůdy jabloně, 4.2.2021
Grávštýnské nevydrží ale do dubna, patří mezi podzimní jablka.
Odrůda Zapovězené, 4.2.2021
Odrůdu Jaroslav Němec se podařilo najít ČSOP, měli ji na některých výstavách ovoce. Jablko Božena Němcová se nachází v genofondovém sadu ve Vrchlabí a v Průhonicích. V Průhonicích mají i odrůdu Malinové sloupenské, Českou pochoutku, Daňkovo, Ideál,... celý příspěvek >
Odrůda Zapovězené, 3.2.2021
Právě v této knížce jsem se o Zapovězeném dozvěděl asi poprvé. Samozřejmě, že jsem se zaměřil na obrázek stromu. Najít místo, kde stromy stály nebyl problém, protože na fotce je i stodola a další budovy a dle jejich umístění se mi ten pozemek najít... celý příspěvek >
Můžete prosím poradit, o jakou odrůdu by se mohlo jednat?, 3.2.2021
Mohla by to být odrůda Astrachán červený. Ten patří mezi letní odrůdy a někdy může být dužina zarůžovělá.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika