Příspěvky uživatele - 103.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Impregnace dřevěných sloupků na plot, 23.1.2021
Modřín má z běžných dřev nejdelší životnost v zemi a hlíně..
Dají se jíst slimáci?, 14.12.2019
Určitě jsou jedlí. Není to nic moc, stejně jako šneci. Maso je tuhé a naprosto bez chuti. Pokud jste někdy jedli šneky a chutnali vám, tak víte, že to je jedině proto, že se rozemelou a smísí s něčím, co tomu dá chuť. Je to taková polévka ze sekery.... celý příspěvek >
Motorová pila Husqvarna 550xp podřezává, 17.11.2019
Škoda, že se tu nedají uzavírat sázky :-)  1. vadné čerpadlo a mazání, 2. nakřivo zbroušená lišta a řetěz, 3. nekompatibilní řezná souprava. Já bych sázel na 2, protže s tím dokázal řezat týden. Obávám se ale, že se pravdu nedozvíme. Každopádně... celý příspěvek >
Motorová pila Husqvarna 550xp podřezává, 15.11.2019
Souhlasím. Jen mě mate ta 2. lišta, která vydržela týden a 3. lišta, která vydržela několik dní. Někdy stačí nevyčištěná vodící drážka nebo mazací otvor.
Motorová pila Husqvarna 550xp podřezává, 15.11.2019
No jo, to mě taky mate. Stejně jako těch zmíněných 20 let praxe... Mě v tom dotazu schází dost praktických informací. Kolik toho za ten týden nařezal? Kolik nádrží? Jaké dřevo? Jak často lištu rovná? Jak brousí řetěz? Nefunkční olejové čerpadlo přece... celý příspěvek >
Motorová pila Husqvarna 550xp podřezává, 14.11.2019
Všichni radí opravit čerpadlo. Stříká olej z lišty? Neměňte čerpadlo dokud neověřte že je opravdu vadné. Podle křivého řezu a "podřezávání" tipuji na křivý řetěz: přiložte úhelník na bok lišty a změřte zda jsou vršky vodicí drážky kolmé na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika