Příspěvky uživatele - 147.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktůrek, 20.7.2008
Traktory John Deere uz mam na ceste sem, nekde mezi NY a Prahou, tak az dorazej dam vedet jak sekaj a kolik to nakonec presne stalo. Mimochodem jsem si nechal do kontaku prihodit jeste dva krovinaky STIHL FS 130. Taky zajimavy cenovy rozdil. Myslim... celý příspěvek >
John Deere, 30.6.2008
Dopravu v kontejneru za vas hrave vyridi nejaka spedicni firma. Ja jsem akorat vyhledal vhodneho prodejce, vhodneho dopravce, potom nasledovalo par telefonatu, emailu, zaplaceni zalohy a poslani bankovniho seku s doplatkem. Samozrejme ze se cena... celý příspěvek >
Deere, 16.6.2008
Kazdopadne to vypada ze JD je v USA stale nejprodavanejsi a ty traktory nejakou dobu uz vyrabi.Takze ja uz jsem se rozhodl.Doprava pres more trva asi mesic, sice prijdu o zaruku, ale za ty prachy a servis je zde lepsi nez na HQ. Take jsem se... celý příspěvek >
Marze, 16.6.2008
...kdyby nekteri z prodejcu Deere v USA nasadili na zbozi takovou cenu a marzi jako evropsti, potazmo cesti dealeri, tak neprodaji ani koste...
John Deere, 16.6.2008
Posledni dobou se o trakturky take dost zajimam.myslim ze JD vedi co delaji.Mam 4000m pozemku ktery potrebuji sekat a rozhodl jsem se pro traktor John Deere LA 115.Na ceskych strankach ho najdete pod nazvem X120. Je to zcela identicka vec. Mam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika