Příspěvky uživatele - 61.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskve 2022, 17.4.2022
Pěkná pranostika, ale v dnešní době už bohužel moc nesedí. Pro nás jasno v tuto dobu spíše znamená ranní mrazy a zničení úrody..
Přesazení broskvoně v 500 mnm, 2.10.2021
Vše se bude odvíjet od toho, kolik a v jakém stavu se Vám povede zachovat kořenů. Jestli budete mít na zahradě bagr, zkusil bych jí vyrýpnout s co největším možným balem. Pak by to dát mohla.
Plíseň bramborová 2021 - stav fronty, 24.9.2021
Za mě můžu doporučit odrůdu Resibella. Všechno ostatní dávno ohnilé -  plody listy i stonky, ale Resibella se stále drží velmi dobře. Kdybych ji důsledně vyštipoval a necnechal narůst hustou džungli, tak by to bylo ještě lepší. Takto už sem tam... celý příspěvek >
Určení jablka dle fota, 17.1.2021
Ano, výrazně mastné opravdu je. Děkuji Vám za identifikaci, bude to asi skutečně Boikovo.
Určení jablka dle fota, 16.1.2021 Obsahuje fotku
Ardon, toto je foto s okvětím.
Určení jablka dle fota, 16.1.2021 Obsahuje fotku
S okvětím.
Určení jablka dle fota, 16.1.2021 Obsahuje fotku
rozkrojené
Určení jablka dle fota, 16.1.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se připojit s prosbou o identifikaci naší staré jabloně. Jabloň je dle informací našeho dědy více jak 70 let. Děda tvrdí, že je to snad nějaká reneta, ale mě se to moc nezdá. Jabloň kvete značně pozdně, určitě až v 2. polovině... celý příspěvek >
Clingy, 2.1.2021
Zdravím všechny příznivce broskvoní. Při brouzdání po netu jsem narazil na tyto pro mě velmi zajímavé odrůdy cling broskvoní španělské provenience. Jelikož jednou z mých nejoblíbeněších broskvoní je Catherina (NJC 83), velmi rád bych vyzkoušel i... celý příspěvek >
Iziagat, 25.7.2020 Obsahuje fotku
Poblázněn příspěvky o červených meruňkách jsem v roce 2018 pořídil Iziagat ze zahradnictví Klivia. Letos poprvě udržela několik plodů. Chuťově i opticky povedená odrůda. Co se mrazuodolnosti květů týče, těžko říct - operoval jsem okolo ní s... celý příspěvek >
Rezistentní višně v České republice, 15.7.2020
Já mám Meteor Korai šest let, nikdy jsem jí nestříkal a úžeh nikdy neměla. Plody letos částečně popraskaly vlivem častých deštů, ale i tak byla monilie plodů celkem mírná. Za mě je Meteor Korai velmi kvalitnÍ, raná višeň.
A je po meruňkách, 22.3.2020
Tak dnes ráno na jihozápadě minimum -5,4 °C a to měl být dnes ráno lehčí odvar.....nechci vidět, co přinesou další rána...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika