Příspěvky uživatele - 60.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubováni švestek, 10.1.2021
Děkuji moc! 
Rajčata 2021, 11.12.2020
Milan to napsal pěkně. Neznývá mně nic jiného než se k němu přidat. Mám ještě jeden dotaz. Fotografujete své výpěstky, myslím tím hlavně rajčata?            Vladimír
Odolné odrůdy rajčat, 10.12.2020
Na to jsem se ho neptal, ale ví kde jsem a jistě má zkušenosti s posíláním do těchto krajů- do EU. Jistě poslal jen obyčejným dopisem.            Vladimír
Rajčata 2021, 10.12.2020
Manganistan by byl dobrý, pokud by semena nebyla řádně ošetřena při vybírání z rajčat a byly na nich zárodky plísně. Řádným zakvašením ve vodě(3-4 dny) a promytím se veškeré plísně a jejich zárodky zničí. U firemních semen, která jsou ošetřována... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 10.12.2020
Pod vlivem zajímavé diskuze na Tomatoville o pratenocarpických odrůdách rajčat jsem dnes ještě přisel semena polské odrůdy Betalux, která snad má být partenocarpická v chladném období (kdy kvůli teplotě zejména v noci se květy neopylují a plody... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika