Příspěvky uživatele - 61.0

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika Rodrigo, 1.12.2020
Dověděl jsem se zajímavou informaci. Jeden pěstitel, který prodává sazenice, tak je již v nádobě cc 10 cm v průměru prořezává. Tvrdí že sazenice jsou kompaktnější a dávají vyšší výnos. Mně se to líbí i z hlediska ujmutí sazenic, protože se tím... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 1.12.2020
Díky za nabídku. Budu vděčný za tvou spolupráci. Pokud to všechno vyjde, budu s tebou počítat. Náklady žádné nebudou, všechno zaplatil a zaplatí můj kamarád z Kanady. Musíme zatím čekat, kdy to dojde. Zatím také čekám na Lorelei, nechci se zatím... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 1.12.2020
Ten spray je jistě dobrý, ale já ho asi letos nebudu chtít. Mám sice nějaké problémy s opylením květů v pařeništi, ale mám připraveno automatické větrání, ventilátor na solární panel a také zateplení druhým sklem (polykarbonátem). Chci nejprve... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika