Příspěvky uživatele - 61.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 29.11.2020
Ale to není o tom, že by ta teplota měla být trvale. Ani v přírodě to tak nefunguje.            Vladimír
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 29.11.2020
Taky chci těm mým sazenicím v prosinci přisvítit. Jestli dobře počítám, tak máš zdroje na více než 6200 lumenů. Jak vysoko nad sazenicemi tento zdroj máš? Myslím teď. Pochpitelně výšku v průběhu pěstování asi měníš. Teplota 23 °C je podle mne pro... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 29.11.2020
Díky za korekci. Já jsem tu věc o tom vymýcení četl na webu ÚKZÚS. I USA má zpřísněny pravidla pro dovoz semen a firmy tato semena musí také testovat. Předpokládám, že když si koupím semena od nějaké semenářské firmy u nás stejně tak jako v USA, tak... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 28.11.2020
Jen jednu poznámku: Dle ÚKZÚZ hnědá vrásčitost plodů rajčete byla v USA vymýcena. To, že je v Italii, Francii a také u nás je problém EU. Není nic lehčího, než celý svět rozdělit na EU a ti ostatní (Rusko, Čína, USA a také ty odkud ta nákaza... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 28.11.2020
I když jsem se nechtěl k tomuto vláknu vracet, ale stále mně vrtají hlavou ti slimáci. Včera jsem všechny poškozené listy otrhal, bylo vidět, že už na těch rostlinách nepracují. Díval jsem se co si připravit na jaro. Na ty hístice peníze nemám. Různé... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 28.11.2020
Ještě bych chtěl k té partenocarpii dodat, že si chci koupit: Tomato Blossom Set Spray, 8 Oz. Dělá květy plody i přes špatné počasí. Téměř každý květ vyprodukuje větší, masitější a téměř bezsemenná rajčata. Zraje až o 3 týdny... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 28.11.2020
Nějak jsem zapomněl, co vlastně hledáš.  Chceš jako Mirek ty rajčata Chef´s? Díval jsem se na ten web s hodnocením a také na ty kdo jsou v porotě (zástupci semenářských firem, akademici z universit, atd.) a je mně jasné, že to hodnocení bylo... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 28.11.2020
Já jsem ještě nikdy neslyšel, že by pošta z ciziny procházela pod nějakým rentgenem.            Vladimír
Rajčata 2021, 27.11.2020
A co z toho je pro Vás nové? A jak hodnotíte ty odrůdy, které pěstujete opakovaně?            Vladimír
Rajčata 2021, 27.11.2020
Díval jsem se do nabídky nových odrůd semen firmy SEMO. Mají tam uvedenou novou odrůdu rajčete typu San Marzano konkrétně Genaro F1. Není to odrůda SEMO, je to italská odrůda, kterou SEMO jen prodává. Mám v úmyslu porovnávat nějaké odrůdy podobných... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 26.11.2020
GRV to jsem já. Předpokládám, že tam bude dávat také Eva (aspoň to přislíbila) a třeba někdy i ty ty tvoje protiplísňové. Každý bude mít svou značku. Tu moji už mám na TatianaTOMATObase, jen před tím mám... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 26.11.2020
Jaké odrůdy budete pěstovat příští rok? Máte už nachystaná semena nebo ještě něco hledáte?  Já většinou mám všechno přichystané na příští rok už koncem října je tomu tak i letos. Z nových to budou hlavně odrůdy firmy Aristan seeds, jejich... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 26.11.2020
Je to opravdu makačka. Asi jsem přecenil své síly. Budu rád, když to dokážu do konce zimy. Jde to pomalu, hlavně stvořit ty popisy.            Vladimír
Odolné odrůdy rajčat, 26.11.2020
Pokd dostanu od každé odrůdy celý balíček, tak se pokusím o křížení s nějakým červeným rajčetem. V úvahu připadají Mikado a Stupické polní rané, obě s bramborovým listem, což je výhodné, že lze brzy zjistit, jestli byl kříž úspěšný. Každé z nich má... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 25.11.2020
Pokud máš na mysli ta semena Mountaineer tak nemám žádnou obavu, že bych je nedostal. Dostal jsem už tolik odrůd zpoza Atlantiku a nikdy se nic neztratilo. Používají se sáčky ušité z tylu, já jsem používal sáčky ušité ze záclonoviny. Před... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika