Příspěvky uživatele - 243.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradí někdo s problémem kyčelního kloubu?, 26.7.2010
Hledáte radu jak pejskovi pomoci? Neměli byste začít ze všeho nejdříve u veterináře? Na některé zdravotní problémy jsou krmivo a kloubní výživa krátké a musí být zahájena léčba.
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 25.7.2010
Péťo, díky. O výrobky z dýně se také zajímám. Zejména z dýně fíkolisté. Letos jsem si zasadila mimo jiné tyto dýně dvě. No to jsem si ale dala! Už teď mi převálcovaly velký kus maliniště . Zatím mi asi 5x10m... celý příspěvek >
Podělte se o recepty na zpracováni ovoce a zeleniny, 25.7.2010
A to je Péťo jako čalamáda, nebo je to polotovar k zhotovení něčeho dalšího? Vypadá to potom asi jako červené zelí, ne?
Trvalky pod merunkou, 25.7.2009
Já mám pod meruňkou na husto vysetou kudrnatou petrželku. Když meruňka spadne, tak je to jako do mechu, ani se neušpiní a ani moc nenatluče. Meruňce to, zdá se, vůbec nevadí. Vysívat petrželku vůbec nemusím, je to dvouletka a sama se... celý příspěvek >
Sekačka ABG 480, 25.7.2009
Sekačky ABG mají snad jen jedno servisní místo v ČR. Nebo jsem špatně hledala? Posílat sekačku do servisu poštou kamsi daleko je moc špatné  . Také jsem nepochopila, kdo je vlastně výrobce a kde se onen výrobce nachází? Na webu ABG je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika