Příspěvky uživatele - 150.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň na lobelkách, 17.6.2011
Dobrý večer všem, prosím o radu. Uvadla mi lobelka zkraje truhlíku a úplně dole u hlíny byl bílý povlak jakoby plíseň. Tak jsem ji vytrhla i s kořínky a teď asi po 2 týdnech se děje to samé s další kytičkou, která byla hned vedle. Neví někdo co to je... celý příspěvek >
Kocour občůrává dveře, 25.2.2010
dobrý den máme na dvoře kočku a chodí za ní sousedovic kocour a čůrá nám na dveře a začíná to být cítit i v domě poradí někdo jak ho šetrně odpudit je třeba nějaký pach který kočkám vadí? za týden nám mají montovat nové dveře tak něco co účinkuje... celý příspěvek >
Neporytá zahrádka, 25.2.2010
dobrý den poradí mi někdo jestli rýt nebo nerýt na jaře? na podzim sem bohužel nestihla a slyšela sem že jarní rytí je horší než kdyby se neporylo vůbec tak nevím?? teď už by to i šlo rýt ale váhám tak se radši zeptám odborníků:-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika