Příspěvky uživatele - 16.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
uštípané vršky rostlin, 3.4.2009
Dobrý den, včera jsme osázeli jarní mísy krásně rozkvetlými maceškami a dnes na nich není ani jediné poupě... To samé se mám stalo u jaterníku. A příčinou jsou rozhodně ptáci. Bydlíme uprostřed města v domku s oplocenou zahradou, takže nic... celý příspěvek >
Sekačka Snapper ERDS 19700HW, 21.3.2009
Koukal jsem po polských webech a u Stigy to není zase tak jednoznačné. Když srovnávám Stiga Turbo 47 S tak v ČR je to s motorem Honda, v PL je to s motorem Stiga o 1/3 levnější a pak mají ještě variantu s motorem BS. Obdobě to asi dneska dělají... celý příspěvek >
Sekačka Snapper ERDS 19700HW, 21.3.2009
díky za reakce, přemýšlím o Stiga Turbo 47 S nebo Turbo 53S nebo Turbo 50 S. Vzal bych si tu 50 S, ale nemá motor Honda. Podvozek je z Al, ož nevím, jestli je bezpodmínečně nutné. Se sekačkami nemám zkušenost, tak nevm, jestli jít do silnější 53... celý příspěvek >
Sekačka Snapper ERDS 19700HW, 20.3.2009
Dobrý den, potřebuji koupit sekačku na 700 m2 u RD. Našel jsem pozitivní reakce na Sanpper ERDS 19700 HW. Servisní síť není ale nějak veliká.Máte někdo zkušenost s touto značkou? Jestli se vyplatí do ní jít nebo pořídit radši dražší Stigu? Děkuji VN
Vlhkoměr do květináče, 11.2.2009
Moc díky za Vaše odpovědi. Vyzkouším to a uvidím. Katie
Vlhkoměr do květináče, 10.2.2009
Dobrý den, na internetu jsem se dočetla, že existuje nějaký vlhkoměr, který po zapíchnutí do květináče měří vlhkost substrátu. Chtěla bych se tedy zeptat, jestli s tím někdo máte nějaké zkušenosti, popřípadě kde (a za jakou cenu) by se dal... celý příspěvek >
plod opuncie, 27.1.2009
dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je tato opuncie, vypěstovaná ze semen z kupovaného plodu, mrazuvzdorná??? Dík
Pěstování krokusů doma?, 1.1.2009
Děkuji za radu. Dám je na chladné schodiště na okno, snad to vyjde. Katie
Pěstování krokusů doma?, 31.12.2008
Dobrý den, koupila jsem si narašené cibulky krokusů a zajímalo by mě, jestli by mi vykvetly i doma. (Zatím jsem je zasadila do květináčků a po odkvětu je chci dát ven.) Děkuji, Katie
sušení minidýně, 29.12.2008
Já jsem si loni koupila jednu minidýni a měla jsem ji jen tak položenou na stole ve vytápěném pokoji. Vůbec nic jsem s ní nedělala a na jaře jsem zjistila, že úplně vyschla. Letos jsem jich měla asi deset, ale už mi zbyly jen tři, ostatní... celý příspěvek >
kávovník, 28.12.2008
 Před několika měsíci jsem si koupila kávovník, přesadila jsem ho a zpočátku docela dobře rostl. Někde jsem slyšela, že se nemá zalévat tvrdou vodou, takže zalévám jen vlažnou dešťovkou. Ale v poslední době se mi také tvoří úplně stejné skvrny... celý příspěvek >
Motorové pily - plastový blok motoru, 29.10.2008
Zdravím, byl jsem loni v podobné situaci, prolezl jsem nejrůznější odkazy, porovnal několikeré tabulky, navštívil prodejce a samozřejmě i zde na diskusi jsem pečlivě pročetl všechny postřehy a rady. Po dlouhém a důkladném zvažování jsem si vybral... celý příspěvek >
Manuál Vari - Tera systém, 23.9.2008
Koukal jsem na stránky vari ale jsou tam návody jen na vari na teru nic.
Likvidace šeříku, 12.7.2008
Na zahrádce mám starý šeřík, který jsem loni uřízl, protože byl už starý a nevzhledný.On však má kořeny poměrně daleko od hlavního kmenu a z těch teď vyráží nové šlahouny.Porďte mi prosím jak se toho zbavit.Děkuji
Zkušenost se sekačkou MTD 395 SPO, 28.6.2008
Dobrý den, máte někdo zkušenost se sekačkou MTD typ 395 SPO? Máme ji necelý měsíc a již nefunguje pojezd. Kupovali jsme ji v Baumaxu.Děkujeme předem za příspěvky. 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika