Příspěvky uživatele - 49.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chov pstruhov, 5.1.2010
Máte nebo měl jste je nemocné typické chovaní ryba se zdržuje u přítoku a nepřijimá potravu.
Akvárium bez filtrace, 30.12.2009
Zabývám se chovem ryb asi tři roky.A za tu dobu se mi podařilo i nepodařilo spoustu věcí.Navázal jsem spolupráci s firmou která dováží bakterie do jezírek i do akvarii z jihoafrické republiky.A pan majitel mi ukazoval akvarium kde už 7 let neměnil... celý příspěvek >
Filtr, 3.12.2009
Ted jsem to nechal bublat v tom octu a jak dlouho to pak propíráte?Přijde mi to nekonečné pořád špinava voda.Děkuji za odpověd
Perlit jako filtrační medium, 3.12.2009
Tato filtrace se v oreginále nazýva Bakki Shower /zkrápěná filtrace/
Jezirko - vhodna filtrace atd, 2.12.2009 Obsahuje fotku
Bedýnková filtrace v praxi
Perlit jako filtrační medium, 2.12.2009
Ještě chci dodat že podobnou filtraci jsem viděl také pod značkami které se u nás prodávají ale nikde jsem jí neviděl v nabídce.
Perlit jako filtrační medium, 2.12.2009 Obsahuje fotku
Dovoluji si vložit pár zajimavých obrázků filtrací
Chov pstruhov, 2.12.2009
- foto 1 - foto 2 - foto 3
Nemocné ryby v jezírku, 2.12.2009
Jaké by bylo dávkovaní koloidního stříbra do vody?Nebo se přidává do krmení?
Uhyn pstruhu a sivenu, 2.12.2009
Jedná so to klasické savo s červeným vrškem to které se může používat i pro dezinfekcí studní.Ale znovu upozornuji že pokud si neumíte spočítat přesný objem nádrže tak savo nepoužívejte!!!Před několika lety jsem také přišel o veškerou násadu.Ve... celý příspěvek >
Ochrana rybnicka proti vydre, 2.12.2009
a proč by mu vadil sních?Tak ho zapínejte když sních není a kyž napadne tak ho vypnete.Pokud to vydru už parkrat trklo.Možná si návštěvu příště odpustí.
Perlit jako filtrační medium, 30.11.2009
s perlitem jsem pracoval, ale přímo do filtrace se mi nehodil, protože je příliš lehký a plave na vodě. Podobné vlastnosti má i polystyrén, ale tam se používají expandované kuličky o větší velikosti. Tyto materiály se používaly (..jí?) v... celý příspěvek >
Perlit jako filtrační medium, 30.11.2009
Děkuji za příspěvky.Dle info na zahraničních strankách je vhodný jak pro mechanickou tak pro biologickou filtraci.Asi to bude chtít vyzkoušet.Jen mně překvapuje že perlit, ač je poměrně levný materiál/ u nás například za jeden pytel 40kč přímo u... celý příspěvek >
Perlit jako filtrační medium, 29.11.2009
Dobrý den.Nemáte někdo zkušenosti s použitím perlitu jako filtračního media u biologické filtrace? Na zahraničních stránkách se o tom někteří pisatelé zminují.Děkuji
Filtr, 23.11.2009
Dobrý den můžete mně popsat kolik octu na kolik vody je třeba na regeneraci zeolitu?A jak dlouho máčet Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika