Příspěvky uživatele - 0.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 28.8.2012
díky všem za reakce. Polykarbonátem to nebude, můj skleník je skleněný. Teď jsem si všimla, že jeden menší lilek, co je úplně na vrchu je mnohem víc fialový, tak možná opravdu by chtěli víc světla. Zkusím je příští rok dát na druhou stranu. Odrůdu... celý příspěvek >
Lilkoviště, 27.8.2012
Dobrý den, já mám stejný problém jako Renii, moje lilky, které pěstuji ve skleníku nikdy nezfialovějí. Jsou šedozelené se slabým nádechem fialové. A mám odrůdu českou. Venku se mi jeden omylem vysemenil a je krásně fialový, ikdyž prcek.... celý příspěvek >
Poradíte vhodnou podnož na Topaz a Goldstar?, 31.3.2012
Děkuji moc za rady, ale nejsem z toho vůbec moudrá :-). Uvidíme, co poradí v zahradnictví.  Já jsem bohužel absolutní laik. Radka š.
Poradíte vhodnou podnož na Topaz a Goldstar?, 30.3.2012
Dobrý den, vybrali jsme 2 jabloně do naší zahrady. Topaz a Goldstar. Bydlíme v nadm. výšce 440 m, stromy budou umístěny směrem na jih ve spodní části zahrady. Půda je jílová, spodní voda zde je. Pod stromky bude trávník (nebudeme plejt). Chtěli... celý příspěvek >
Dusíkaté vápno na jaře nebo na podzim?, 15.2.2012
děkuji za radu.  Takže hnojit radši na podzim.
Dusíkaté vápno na jaře nebo na podzim?, 15.2.2012
Dobrý den, snažila jsem se přečíst vše, co se týče tohoto tématu zde, ale pořád mi není moc jasné, kdy teda dusíkaté vápno použít.  Loni na jaře jsem si pořídila skleník, skleněný V+P, nevytápěný, v zimě promrzne. Namíchala jsem koupenou zem... celý příspěvek >
Lilkoviště, 14.10.2011
Pěstuji lilky ve skleníku a vůbec mi nechtějí fialovět. Maj barvu dožluta a případně velmi světle fialovou a jsou tvrdé z venku i uvnitř. Rozhodně ne tu krásně tmavě fialovou. Jako kdyby nechtěli zrát. Vypadají velmi podobně jako na fotce od... celý příspěvek >
Žloutnutí jehličí uvnitř smrku stířbrného, 14.10.2011
zakoupili jsme smrk stříbrný cca metr vysoký. Při výsadbě jsme zjistili, že uvnitř stromu má na několika větvích žluté jehličí, místama rezavé až hnědé. Žloutnutí začíná u kmene. Z venku není nic vidět, jen když rozhrnete větve. Dle prodejce je to na... celý příspěvek >
Hnednuti a opadavani listu rododendronu - co s tim?, 25.9.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, mame doma 3 druhy rododendronu (nazvy bohuzel neznam, koupili jsme je v Bauhausu) v kvetinacich. Po case jednomu z nich zacaly po okrajich hnednout a usychat listy a postupne temer cely uz opadal. Mysleli jsme, ze je to z primeho slunce,... celý příspěvek >
Písková fitrace?, 29.6.2009
Jezírko je poměrně čisté a zatím žádnou filtraci nemáme, jen hodně rostlin a pár rybek, měděnou trubku a pytel uhlí už druhou sezónu..máme nevyužitou pískovou filtraci, proto tento dotaz.Jestli to třeba někdo nevyzkoušel nebo jestli by se nedala... celý příspěvek >
Písková fitrace?, 29.6.2009
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli by se k občasnému čištění jezírka dala využít písková filtrace?Děkuji.M.
Sekačky od Mountfieldu, 1.5.2009
Sekačku jsem si vloni koupil, podmínky záruky přečetl, malinká písmenka tam nejsou a vůbec se neuvádí, na kolik mě vyjde každoroční prohlídka, kromě toho, že je bezplatná. Mýlíte se,  patrně jste četl úplně něco jiného.
Poměr oleje, 15.7.2008
Poměr 1:50 musí stačit pro jakoukoliv pilu, pokud se jedná o jakýkovi olej do vysokootáčkových motorů, ať má značku Castrol, Oleo-Mac, Stihl atd. - předpokládám tedy oleje polosyntetické, což je dnes již standard.
Hecht Kendo C 34 M, 28.6.2008
No, jediné co je na Blue Bird italské, tak to jsou jen snad ty webové stránky. Strejda, jak ho mám rád, si koupil křovinořez této značky, a když jsem to poprvé uviděl, měl jsem poznámku, jestli to koupil u Vietnamců... prý ne,... celý příspěvek >
Dolmar, 28.6.2008
Klídek, já jsem si na základě onoho testu koupil vítěze, Komatsu, a bovden mu vypadává taky, stačí jednoduše zavadit o bovden montérkama, vyskočí koncovka u karburátoru, motor jde okažitě do otáček, jako bych přidal plyn a roztočí se kotouč. Poprvé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika