Příspěvky uživatele - 170.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubovaný Rubín - usychání listů, 4.7.2009
Děkuji za radu. Nechápu ale, proč je vaše odpověď zakončena tak arogantně? Já jsem se pouze slušně zeptal.
Roubovaný Rubín - usychání listů, 1.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi někdo poradit čím stříkat zasychající a vykousané listy viz. foto. Zdá se mi, že i zaschlá tráva pod stromem má s tím souvislost. Děkuji
Mravenci ve skleníku, 13.5.2009
Skuste vse kde jsou mravenci postrikat octem me to pomohlo odstehovali se
jabloň - strupy na větvích, 18.3.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo co je to za chorobu? Strom jsem musel již několik let po sobě stříkat proti padlí, ale toto se mi objevilo poprvé.
Motorové pily - plastový blok motoru, 29.10.2008
Se štýlkou chybu neuděláte.
Husqvarna - spojka, 16.10.2008
www.youtube.com/watch
lišta a řetěz, 6.9.2008
Mě se taky párkrát stalo, že při řezání odletí jiskra, ale to bylo u nové lišty a nového řetězu. Teď už si na sebe zvykli. Řekl bych že přebrousit lištu zas tak dobře nejde, protože hrany po kterých jede řetěz jsou mírně šikmé směrem dovnitř,... celý příspěvek >
Olej Stihl, 31.8.2008
Jak dlouho trvá než se ty karbony rozpustí? Já jsem koupil použitou pilu(Stihl) a kdo ví co tam lil první majitel, protože na mazání řetězu tam byl vyjetej olej.  Já jsem hned začal s olejem stihl a zatím dobrý.
Magnolie, 12.8.2008
Magnolie mám dvě, červenou a růžovou. Obě letos prvním rokem. Nevěnuji jim žádnou zvláštní péči, jen zalévám a tak 2x - 3x hnojím na list. Nestříhat a dobře mulčovat, já používám rozdrcené šišky. Letos kvetla červená magnolie.
Mučenka (Passiflora coerulea), 11.8.2008
Mám jen jednu rostlinu, krásně kvete a dokonce i plodí. Plody sice nejsou jedlé, ale jsou moc pekné.
Pěstování vinné révy ve vyše položených oblastech, 11.8.2008
Zahrádku mám na Šumavě, ve výšce 550 m.n.m. Pěstuji odrůdu Phoenix. Mám ji prvním rokem a zatím jsem spokojený.
Výběr motorové pily, 30.7.2008
Bral bych Stihl MS 280i a pokud peníze nesjou problém tak profi Stihl MS 260.
Provoz a údržba motorové pily, 24.7.2008
Otáčky byste měl mít napsané v návodu (většinou kolem 13000 ot/min).  Benzín dolejvám raději dřív - když je tam cca 1/4 nádrže, protože pak mi to špatně nasává když pilu nakloním. Jehlové ložisko - tade jestli myslíte to u řetězky, tak... celý příspěvek >
Stihl 260 W koupit nebo nekoupit, 15.7.2008
Já bych se toho nebál, sám jsem si koupil Stihl 034 za 5000 od staršího profíka a jede krásně. Když tak pak dejte vědět jak to dopadlo.
motorový olej na řetěz pily, 30.6.2008
Mám dvě otázky. Potkal jste už nějakého ekologa a kontroloval vám olej? A ta druhá: zatuhává jako obyčejný eko-olej?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika