Příspěvky uživatele - 142.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bylinky Polsko, 22.3.2014
v Zabelkowě u Bohumína a pak Olza,  malý kousek směr Rybnik.
Vyvazování rajčat ve skleníku, 6.4.2013
paorikovy. Vase rajcata jsou perfekni. Dekuji. Vyvazovani pouziji rajcat rovnez..
Vyvazování rajčat ve skleníku, 5.4.2013
Pane Vimon, jaky druh tyckovych rajcat pestujete ve skleniku. Dekuji.paprikovy
Plot ke slepicím, 30.3.2013
Mam rozmery kurniku 90cm na 120cm a 6 slepic. Kurnik je zatepleny. Slepice mam teprve od cervna minuleho roku. Zimu preckavaji v pohode a snaseji prumerne 4 vajicka denne.
Pěstování rajčat 2013, 25.3.2013
Diky, moc jste me nepotesili. Pokud je dobre na zpracovani, jsem rad. paprikovy
Je salát skutečně tak zdravý?, 24.3.2013
Moje zelva zije jiz 40 let a krmim ji vetsinou salatem. Z toho usuzuji ze salat velmi zdravy a pravdepodobne i vyzivny. Pestuji salat po cely rok, na podzim vysadim do skleniku zimni salat a uz rezeme.Co nevidet se probudi zelva a totoho sporada.... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 24.3.2013
Ma nekdo zkusenost s pestovanim tyckoveho rajcete Harzfeuer F1. Zasil jsem letos 6 semen, zatim pekne jdou. Hodlam je pestovat na zvysenem zahone.Rad uslysim nazor na tento druh rajcat. paprikovy
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika