Příspěvky uživatele - 226.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybičky v jezírku umírají, 4.6.2015
Dobrý den, máte jezírko stále osluněné a jak je leknín rozrostlý? Nemyslím si, že by jeden leknín byl málo, moje lekníny jsou masivní a rostou tak bujně, že jeden na 2m3 mi nepřipadá tak nedostačující. Pokud vodu filtrujete a tím pádem i... celý příspěvek >
Pestrost kočičí stravy, 11.9.2014
 No vidíte, buďte ráda za myši, víte, jak nechutný byly ty okousaný kousky veverek??? Tomu Vašemu příspěvku jsem se s chutí zasmála, protože tyhle stavy velmi dobře znám, máte tlak 500/300, všichni radí, zvířata se motají, myš uteče, děti... celý příspěvek >
Pestrost kočičí stravy, 11.9.2014
To je stejný nesmysl, jako byste chtěla, aby slepice přestala snášet vejce. Ale nezoufejte, moje kočka je tak praštěná, že se (přestože je normálně krmená) jí povede v nestřežený okamžik, když máme v létě otevřený dveře, ulovené myši donést domů... celý příspěvek >
Kuřata na zimu, 19.8.2014
Dobrý den, přidávám se k předchozímu příspěvku. Léta praktikuji nákup "vynesených" slepic z velkochovu. Přijedete si pro ně, sám si je dovezete domů, stojí kolem 50kč. Leckdy se mi stalo, že velkochov se zbavoval z kapacitních důvodů nosnic,... celý příspěvek >
Úhyn krůťat, 28.7.2014
Dobrý den, před měsícem se mi vylíhlo 6 krůťat bronzových. Normálně rostly, vypadaly zdravě, krmím směsí pro krůťata, vajíčkem, mrkví, sekanými kopřivami, výběh a kurník mají čistý.Během posledních 14 dní mi všecnhy postupně pošly, ráno leží v... celý příspěvek >
Zlomené křídlo krocana, 5.7.2014
Pokud má nemocnou nohu, tak mu to trápení zkraťte, může to být nějaké systémové onemocnění. A neváhejte moc dlouho, kdykoliv jsem zabíjela krůtu s pochroumanýma nohama, maso bylo tvrdé, asi tím, jak měly málo pohybu... Zdravím Lucka
Zlomené křídlo krocana, 4.7.2014
Dobrý den, já měla s krocanem podobný problém. Nechala jsem ho v klidu, asi tři týdny jsem mu trochu podstrojovala s potravou, pak se začal zlepšovat a dneska je v pořádku. Akorát nelítá, ale měla jsem od něj parádní krůťata. Takže bych Vám... celý příspěvek >
Co sejmulo slepici v noci?, 18.5.2014
Dobrý den, nemyslím si, že by to byl pták, ten by si jí odnesl a zbytky po káněti vypadají jinak, určitě to přiběhlo po čtyřech a slípku to tahalo po zemi. Myslím, že to pištění kolem půlnoci byla ona, mě tohle dělaly kuny, a nenechte se mýlit,... celý příspěvek >
Pes a klíště, 1.5.2014
Pokud jste klíště definitivně neusmrtila a dostatečně se nasálo, může spokojeně z krve Vašeho psíka žít možná i rok. Až potravu stráví, přisaje se znovu.
Poněkud hloupější slepice, 30.3.2014
Tak co, už se to zlepšilo? Soucítím s Vámi, ovšem můžu Vás zároveň uklidnit, že na tom nejste tak špatně. Vloni na podzim jsem si pořídila krůty bronzové. Jakákoliv slepice je proti nim Einstein, protože moje krůty se nenaučily půl roku, že mají... celý příspěvek >
Vodní želva v zahradním jezírku, 15.3.2014
Dobrý den, o budoucnost želviček opravdu strach mít nemusíte! Nejenže Vám zlikvidují lekníny, a sežerou všechny rybky včetně toho, že aspoň okoušou koi kaprům ploutve do masa. Krmit je nutné masitou stravou, protože vodní želvy jsou dravé. Kromě... celý příspěvek >
Čím nejlépe krmit slepičky v zimě?, 28.1.2014
Dobrý den, taky dávám 3x denně vlažnou vodu, ale nebála bych se nechat je venku déle. Zkušenost s omrzlými hřebínky sice nemám, ale mám několik let slepice koupené jako vynesené z velkochovu a nemůžu si je vynachválit. Krmím pšenicí, směsí pro... celý příspěvek >
Co s kohoutem?, 14.12.2013
Ahoj, kohouta dejte do pekáče s kořenovou zeleninou, pečte cca 30 min, pak přidejte rajský protlak a zalijte červeným vínem. Dopečte doměka. S bramborovým knedlíkem... mana nebeská. odzkoušeno cca 20x ahoj Lucka
Chov krůt, 1.9.2013
Děkuji za Váš názor. Krůta stále snáší vajíčka, budu jí je tedy odebírat a normálně je zkonzumujeme jako slepičí vejce. Jde mi o to, jestli bude snášet pořád dál a když jí pak nenechám na ničem sedět, jestli si dá pauzu a začne snášet znovu zjara,... celý příspěvek >
Chov krůt, 27.8.2013
Tak děkuju mockrát za odpověď, vidíte, já bych je zahřívala v posteli a to by bylo špatně. Měla bych ještě jeden dotaz : ta krůta, co mi teď snáší vejce byla koupená i s krocanem jako brojlerové krůtě na výkrm. Někde se dočtu, že mají nízkou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika