Příspěvky uživatele - 216.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte strom?, 17.3.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, mohlby mi někdo poradit, o jaký se jedná strom na přiložené fotce a jakou má nemoc? (vím, že to není (doufám tedy)- jilm, jasan, topol, olše). Děkuji
Sběrný koš Husqvarna R52 s, 4.7.2014
Dobrý den Nevíte kde sehnat koš na trávu k sekačce Husqvarna R52 S, (SE)?Original s konstrukcí stojí přes 3200 Kč. Což se mi jeví jako šílenství. Nebo zda by se dal nahradit nějakým plastovým od jiné sekačky?Děkuji
Douzeni koupeneho uzeneho, 11.1.2013
Profesionální řezník nemá s domácím uzeným masem nic společného - jede na cenu bez ohledu na kvalitu. Nakládám maso po moravsku prostě postaru. Maso nasolit (nasypu sůl na vál, každou šrůtku v něm obalím a zlehka oklepu přebytečnou sůl), skládám do... celý příspěvek >
jezírko - prasklina, 9.8.2008
Výborná rada. Teď už i z vlastní zkušenosti můžu lepidlo na polystyren doporučit. Je levné (oproti tekuté fólii) a řidší se dá nanášet i štětcem. Malá vrstva utěsnila prasklinu ve zděném jezírku, kterou jsem nehohl najít.
Jak zničit chrousta, 10.7.2008
Myslím, že paní si všimla. Jenom chápe, že škůdcem jsou hlavně larvy a ne brouci.
Jak zničit chrousta, 7.7.2008
Larvy všech chroustů ničí hluboká podzimní orba a následné vymrznutí podorničních horizontů. Možná by bylo lepší se zaměřit na odpuzení, nebo odchyt dospělců. Ti po páření v této době zapadají do hlíny a kladou vajíčka. Odpuzení- výsadba dřevin s... celý příspěvek >
Kávovník arabský (Coffea Arabica), 27.6.2008
Hlavně při pěstování neměnit jeho polohu vůči zdroji světla→ reaguje opadem listu.
mandarinka - roubování, 27.6.2008
Nechci delat reklamu. Ale letos měli roubovance v O B *. 
banánovník neroste do výšky pouze do šířky, 27.6.2008
Jeden z banánovníků mi dělá to samé a mám ho čtvrtým nebo pátým rokem. Na druhou stranu ideální do malých bytů.
Citroník, 27.6.2008
Budeli mít dost vody, světla a velký květináč, poroste rychle. Chcete-li mít plody je ideální ho po 1 roce naroubovat. Nejlíp hned, když se objeví první trny.
Roste skoro sám, 27.6.2008
Přesaďte ho do větší nádoby (velký kořenový systém). Dejte mu dost vody a světla. Pak Vám bude dělat jenom radost.
Řasy v jezírku, 19.6.2008
Letos řasu vyřešili rodiče. Když jsem nebyl doma, zdálo se jim, že je v jezírku málo vody, tak dopustili vodu rovnou z vrtu. Jezírko cca 20 a voda z vrtu 5 stupňů celsia- účinek byl velice rychlý. Vidím až na dno. Ale doporučit to rozhodně nemůžu. Je... celý příspěvek >
Co dělat s rybami v zimě?, 19.6.2008
Letos jsem koupil rostlinu, neznám český název, latinsky elodea densa becher. Vytvoří ve vodě dlouhé provazce ze kterých stoupá proud malých bublinek. Kapři si je oblíbili a zdržujou se přes den v provazcích této rostliny. Dá se sehnat v... celý příspěvek >
foliu len polozit, lepit ci zvarat?, 19.6.2008
Po hodině jsem se v dřívější diskusi sice něčeho dobral, ale má někdo opravdu osobní zkušenost s jezírkem z junifolu a podobných materiálů? Jinak firmy svařující stavební hydroizolační fólie poskytují záruku na sváry. Ty jsou dvojité a testují... celý příspěvek >
foliu len polozit, lepit ci zvarat?, 19.6.2008
 Mám stejný dotaz. Diskuse je tady dost obsáhlá a v místech, kde se začne o voze a skončí o koze se špatně hledá.  A ještě. Nemá někdo zkušenosti s použitím stavebních hydroizolačních fólií? Přijde mi, že z hlediska vlastností a cenové... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika