Příspěvky uživatele - 245.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úhyn nosnic, 3.5.2014
Může to být přemnoženými čmelíky, a to stačí zkontrolovat kurník a slepice. A pak postřik, opakovat podle návodu. Ale může to být i plíseň. Není to sice úplně běžné, ale je to. Špatně větraný kurník, špína, to vše napomáhá rozvoji plísně. Dejte si... celý příspěvek >
Slepice mi skočila na záda, 3.5.2014
Mně slepice skáčou jen do klína, když si sednu. Chtějí drbat na hlavě.  Ani kohout neútočí. Jo, na kočky kolem si troufají. Snad jen byla sama vyděšená, tak chtěla uletět a naletěla na vás. 
Poznám oplozené vejce hned po snášce?, 1.5.2014
Nepoznáte. Záleží na tom, jestli kohout stíhá všechny slepice, a jakou má plodnost. Zhruba 15% bývá neoplodněné. Poznáte po snášce prosvícením jen kvalitu vajec. Až tak páty den poznáte, zda je oplodněné. A odstrníte je z líhně nebo pod... celý příspěvek >
Specialni snaskove hnizdo proti jezeni vajec, 5.3.2014
Stačí si zadat plastové snášecí hnízdo do vyhledávače. Tady je jeden odkaz, ale je víc druhů.
Čím nejlépe krmit slepičky v zimě?, 16.2.2014
Zdravím všechny. Krmím podobně jako paní přede mnou (též kradu v marketech v odpadkovém koši natě) a vařím jim občas rýži se zeleninou a masem. Navíc jim servíruju šváby. Syn je pěstuje pro ještěry, a oni se příliš množí. Není pro ně problém sníst... celý příspěvek >
Kohout nebo slepice?, 1.12.2013
Karel se bude celý červenat, až mu to zítra řeknu. K nám je teda velice hodný, žere z ruky a nechá se i mnou pohladit, ale kočku nebo psa prožene jak se patří. A u toho vyroste dvojnásobně, jak se vypne a načepýří.  Manžel s kurníkem nemá... celý příspěvek >
Kohout nebo slepice?, 1.12.2013
:D Taky jsem si myslela, je to taková pěkná směska na krásnýho kohouta. Koukala jsem hned na fotky vlašáků a něco souhlasí, něco ne. Te nevadí. Já jsem ho dostala od kamaráda. Chovám nejen slepice, chovám i kočky, a už dlouho a baví mě to pořád.... celý příspěvek >
Slepice kulhá, 1.12.2013
Zdravím. Kulhání slepic může způsobit mimo jiné i kloubní dna. Stačí překrmovat minerály a bílkovinami a málo vit. A. Nedáváte zbytečně moc plastinu nebo něčeho podobného? Chce to všeho akorát. Úraz - podle mě bylo na běháku bylo buď citlivé místo,... celý příspěvek >
Kohout nebo slepice?, 27.11.2013 Obsahuje fotku
No máte pravdu, že cizí kohout ani slepice či jiné maso jim už nevadí, ale i já přiznám, že mám blok a že prohlašuji, koho znám, toho nejím. Když je krmím z ruky a hladím, těžko je pak sežrat.   Karel je hodný kohout, žádný prevít. Asi kohouky... celý příspěvek >
Kohout nebo slepice?, 26.11.2013
...jsem pořád doufala, že to nebude kohoutek. Vsugerovávala jsem mu, že je slepice. Tak to je budu muset rozdat, aby náš Karel neměl trauma.  Myslíte mě jako dobrou chovatelku? Tak to díky. Snažím se, aby měly vše, co mít mají. Všechny jsou... celý příspěvek >
Kohout nebo slepice?, 25.11.2013 Obsahuje fotku
Zdravím. Slepice mám asi 1,5roku. Tak zkušenosti ohledně odchovu nejsou. S chovem ani s odchovem problém nemám, už jsem i sem často psala a koukala na jiných problémy a poučovala se. Ale nepoznám pohlaví u kuřat. Omlouvám se, nejsou to čistokrevná... celý příspěvek >
Kurník - izolace?, 25.11.2013 Obsahuje fotku
Ahoj. Stále jesteě není kurník dodělaný, ale připojím fotky. Chybí mi dvířka na seníku a aut. otvírání dvířek. A truník udělám vyklápecí, abych ho nemusela vytahovat ven. To jsou zkušenosti ze zimy. Je to focené ze všech stran jen mobilem.
Nadržený kohout demoluje slepici, 24.11.2013
Dobrý den. Děkuji za radu. Mám araukan víc. 3. Dvě jsou OK. Ale vaší rady poslechnu, vlastně už napůl jsem to tak udělala, je zvlášt a přepelichává. Přestala snášet. Ale potřeba, aby jí vypadly zalomená pírka. Jenom... vydrží bez vody 3 dny? Zastíním... celý příspěvek >
Nadržený kohout demoluje slepici, 21.11.2013
Dost, má jich 12. Ale tuhle prostě demoluje. Nebo miluje? Ostatní se schovají pod keřem, tahle si lehne.
Nadržený kohout demoluje slepici, 19.11.2013
I to mě napadlo, ale jak se bude holka cítit nevím. Že bych řekla tchýni, aby mi uháčkovala svetr pro slepici místo dětem?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika