Příspěvky uživatele - 146.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 23.8.2015 Obsahuje fotku
Příjemný večer všem. Omlouvám se, že jsem se celý víkend neozvala, ale drůbež a polnosti vyžadují své a synek také. Večer lehnu a je vymalováno. Začínám mít pocit, že trpím spavou nemocí.... Takže, kvokající slepice absolvovala v pátek příjemnou... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 16.8.2015
Zdravím Všechny, dnes ráno při vypouštění z kurníků a krmení se od mlaďochů ozvalo... Kykyryký  Nebo tedy spíše takový pokus, něco jako Kykyky... šlus  Není tedy pochyb o pohlaví švarného mlaďoocha. Srpovitá ocasní péra... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 15.8.2015
Dnes jsme neodolali a rozjeli jsme se opět na trhy, tam kde jsme před 14ti dny mlaďochy koupili. Tentokráte tam k prodávaným slepičkám byla i příslušná obsluha. A tak jsme se dozvěděli, že je opravdu velká pravděpodobnost, že jsme si přivezli... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 13.8.2015
Teda. To jsem vyplodila blbost co? Pisu na mobilu a občas mi ujedou písmenka. Tak snad to vylustite. Díky za pochopení
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 13.8.2015
Také zdravím. Díky za typ. Zkusim to. Ještě mám dotaz, davate skepuckm chleba? Manžel jim ho pořad cpe. Ony to moc nechtějí. Taky jim fázi shnily jablka. Vždycky plněn kybl. Ze prý de b tom usídlí broučci a slepucky je pak sežerou. Já ty babka... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 10.8.2015
Tak jsem si konečně přečetla ty příspěvky o těch kozách.  Chápu Vás. No, co naplat. Lidé jsou různí. Jinaknaše slepičky si už zvykají.Občas přelétnou mladé ke starým, občas staré k mladým. Zatím si nijak neubližují i když mladé jsou... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 7.8.2015
No, jestli zákaz zaůejvání platí i pro slepice, to v rozhlase neříkali Slepičky máme právě v místě, kde je ze tří stran pole a momentálně i obilí. Teda nyní již strniště. Výhodou je, že během roku se mohou spokojeně pást na poli a nikomu nevadí.... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 7.8.2015
Jaký kozy? :) Se stříháním křídel nemám problém. U těch starých jsme to tak dělali. Mladé zatím dobrovolně výběh neopouští tak jim dám ještě šanci. Ale nůžky jsou v pohotovosti. Oni litaj, ale nezdrhaj. Asi vedro... Je jsem se bála aby je nepokosil... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 6.8.2015
 Tak s tím plotem, to rozhodně vyzkouším, to mě nenapadlo. Původně jsme chtěli pořídit kolem 10 ti nových slepiček. Ale oni už prostě neměli. Přijeli jsme pozdě. Musím mrknout kdy budou další trhy a evidentně přikoupíme. Ono je jedno, jestli... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 5.8.2015
Děkuji moc všem. Ty Velsumky bych viděla jako trefu. Podle všech dostupných fotografií na netu, je to ono. A koukala jsem, že v sousední vesnici mají za plotem ty stejné. Budu se tam muset zeptat. Jen nechápu, proč je prodávající paní označila jako... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 5.8.2015 Obsahuje fotku
zde ještě jedno foto, jedná se o stejné plemeno?
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 5.8.2015 Obsahuje fotku
tak zde slíbené fotky, to černé by měl být podle mne kohout, to hnědé je nová kuřička, ale nevím co za plemeno. Ta bílá, ta je taky nová. Taktéž by mě zajímel její původ, koupili jsme ji, protože zbyla poslední a synovi se líbila. On je albín, tak... celý příspěvek >
Koupili jsme kuřici nebo kohouta?, 4.8.2015
Děkuji, fotku zítra dodám, dnes už slepičky spinkají
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika