Příspěvky uživatele - 184.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chroustíci, 26.6.2008
Dobrý den. U nás máme stejný problém. K večeru vylétají a dělají nálety. Zkoušela jsem zahradu sypat Dursbanem 10g ještě jak to byly ponravy, ale stejně je jich tu hodně.
jak postavit foliovník?, 30.4.2008
Dobrý den. Loni na podzim jsme s manželem koupili dům se zahradou, ale chyběl tu skleník nebo fóliovník. Manžel je sice šikovný domácí kutil, ale do stavění něčeho takového se mu moc nechtělo a ani neměl vhodný materiál a tak jsem se naštvala a... celý příspěvek >
Housenky v trávě, 21.4.2008
Ještě jsem se chtěla zeptat. Jelikož jsem zatím nesehnala ten postřik, řeknete mi někdo, kdy se ty ponravy změní v chroustky a opustí mojí zahradu?  A pane Pokorný máte pravdu v tom, že na trávníku jsou fleky. Nasadila jsem tam sice novou trávu,... celý příspěvek >
Housenky v trávě, 17.4.2008
Tak alespoň nějaké pozitiva ty ponravy mají. Pane Pokorný posala jsem Vám zatím fotky které jsem měla a ještě nafotím tu trávu. Keře nemáme žádné.
Housenky v trávě, 12.4.2008
To je dobrý nápad vyhnad je k sousedům. Ti mají slepice, takže by si akorát pochutnaly. Problém je v tom, že ponravy máme po celé zahradě. Chodila jsem a dělala díry do trávníku a hledala místo, kde nejsou a bohužel jsem takové místo nenašla. Takže... celý příspěvek >
Housenky v trávě, 10.4.2008
Pane Pokorný přišly Vám ty fotky? Já to zkoušela několikrát poslat a vrací se mi to zpátky, ale adresu mám dobře. Vy taky souhlasíte s tím, že ty ponravy se mají nechat žít? Byla bych nerada, kdyby mi všechno sežraly.
Housenky v trávě, 9.4.2008
Zítra Vám ty fotky pošlu. Jinak keře nemáme žádné, jen ovocné stomy. Jabloně, hrušky, švestky a ryngle. Ten přípravek určitě vyzkouším. Zatím moc děkuji.
Housenky v trávě, 8.4.2008
Tak teď jsem přišla ze zahrádky. Nafotila jsem ty housenky a můžu Vám to poslat. Na rozloze 1,5 x 3 m jsem jich našla 93. A to nepočítám ty, co jsem nechtěně přepůlila rýčem.
Housenky v trávě, 8.4.2008
Ph zeminy bohužel nevím. Loni na podzim jsme koupili dům, takže se vším teprve začínáme. Bydlíme na Severní Moravě, Vítkov, okr. Opava. Soused mi dal nějaký postřik. Bojí se aby to k němu nepřelezlo, i když pochybuji, že to u něj ještě není. Když mi... celý příspěvek >
Housenky v trávě, 7.4.2008
Dobrý den Na té fotce je přesně ta housenka, kterou máme v trávě. Jsou zavrtané 5 - 10cm v zemi.  Místama jsou holé fleky, ale né moc. Poradíte mi jak na ně?
Housenky v trávě, 6.4.2008
Dobrý den. Potřebovala bych poradit. Připravuji si půdu pro fóliovník a když odstraňuji trávu, tak v hlíně mám housenky dlouhé cca 2cm. Jsou bílé s hnědým zadečkem a rezavou hlavou s kusadly. Nemají problém se chytnout rukavice. Na 2m jich bylo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika