Příspěvky uživatele - 245.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Oleo-mac, 9.10.2008
To je docela drsné... Omlátil bych jim to o hlavu, reklamujte to! To, že je to teď přelíznuté na brusce na možnost reklamování nemá vliv - pokud je ještě poznat nepřesné spojení, tak výrobek má vadu, tj. jednoznačně je v rozporu s kupní smlouvou... celý příspěvek >
Dolmar, Jonsered, Husqvarna... ne Oleo Mac, 23.9.2008
Radku, záložní stroj nemusí být nová profi mašina, stačí cokoliv co vydrží než se hlavní stroj opraví - to je záležitost pár tisíc, tedy max. jeden plat. Kdo není schopen mít (sehnat si) na tohle rezervu, tak opravdu nemá na to být živnostníkem a měl... celý příspěvek >
Snižování omezovacích zubů, 19.9.2008
Pro strojaře +- autobus, pro dřevorubce hodinářská přesnost ;-) Jinak měrka na omezováky stojí pár korun, kalená jde použít i jako šablona pro pilník.   Gl.
Dolmar MS 430 U - trava, burina, malinčie, a občas nálet? , 19.9.2008
Spíš naopak - Dolmar uvádí pouze to, co křovinořez 100% snese dlouhodobě. U 3 cípého nože je možnost mnohem většího zatížení křovinořezu než u 4-cípého. Pokud počítají zivotnost "furt", tak to pro 3-cípý nevyjde. Pokud by použili... celý příspěvek >
Snižování omezovacích zubů, 19.9.2008
Já bych vyhodil i nový - pokud omezovák zmenšil opravdu o milimetr, tak je tam teď tloušťka třísky 0,6 + 1 = 1,6mm (nový 0,65, nařezal 10m, občas brousil, tj měl cca těch 0,6mm omezovák). Broušením se na rozumnou tloušťku dostane leda tak až když... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila, 11.9.2008
V Německu maji ES 38A v akci za 99eur, s jedním řetězem za 89 (původní cena 150,160eur). Dolmar jí řadí mezi poloprofi, 1800 W s omezovačem proudu, motor do strany, napínání stejné jako ES 21XX -výborné.) Za ty peníze asi není co řešit, i když jsem... celý příspěvek >
Stihl 260 W koupit nebo nekoupit, 11.7.2008
Problém je v tom, že historie pily mohla být: 4 roky profi zatížení v lese, pak něco kleklo, v servisu jen spravili poruchu  -  nazvali to generálka, ale s opotřebením ostatních částí nedělali nic..  Netvrdím, že to bylo zrovna takhle,... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 25.6.2008
Já bych řekl spíš plynem udržovat konstantní otáčky - vysoké, ale ne úplně nejvyšší. V záběru to je 3/4-plný plyn, mimo záběr někde kolem 1/2-3/4 plynu. Pro záběh - u motorů s bohatostí směsi nastavenou pro záběh bych olej/ benzín míchal... celý příspěvek >
Křovinořez Partner?, 23.6.2008
Mám Dolmar 330U, výkon bohatě stačí (motor Mitsubishi 33ccm/ 0,95 kW/ 8000ot. Ve vysoké trávě (po pás) se na strunovou hlavu namotává tráva, se 4-zubým kotoučem to je OK. Sekal jsem s tím i maliny/ kopřivy po prsa a bez... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri T 25 II - zkušenosti, 18.6.2008
Když někdo radu vyžaduje, tak se mi radit fakt nechce... Podle citu - nedusit v malých otáčkách, ale zase zbytečně nevytáčet do vysokých otáček bez zátěže... Gl.
Výber krovinorezu, 12.6.2008
Pro J.S.: nemíchal bych ironické a pravdivé rady dohromady - kdo tu pravdivou pochopí jako ironii, tak to pak přeplní...   Gl.
Výber krovinorezu, 12.6.2008
Testy se prozatim odkládají - mám zadarmo tubu stihláckýho ;-) Jinak kvalitní vazelíny do aut (homoklouby, diferáky atd.) bych se až tak nebál. Pokud má někdo k dispozici laborku, tam by mohl porovnat složení - nedivil bych se, kdyby to byla ta... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 18.5.2008
Aneb doporučuji, protože to prodávám ;-)
geometria kosy, 17.5.2008
viz vejš ;-)  23.1.2008 11:25, 7.5.2008 10:19
broušení kosy, 17.5.2008
Naklepat šířku 2 -4 mm na tloušťku 0,1-0,2mm - to je moc široké, ostří se bude lámat! Takhle tenký se dělá jen kraj (max. cca 1mm), dál od kraje je tloušťka větší - plynule bez schodu.   Gl.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika