Příspěvky uživatele - 175.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Divoké včely ve staré zdi, 25.6.2010
My jsme měli zdivočelé včely ve zdi u souseda. Měly v ní takový úl a byly dost nepříjemné. Letos po té zimě nějak vychcípaly. Jestli mráz nebo nemoci, nevím. Každopádně mě to dost potěšilo že můžu zase na další část zahrady. Hasiči na to nejezdí, jen... celý příspěvek >
Klíšťata zvířecí a lidské, 21.6.2010
Dost užitečná je jódová tinktura. Je docela ostrá a je mírná naděje že opravdu pomůže.
Nové slepice ke starším, 20.6.2010
Je také dobré si mladé a staré jinak označit, třeba kroužky. Za rok je od sebe už nerozeznáte a při brakování můžete mít problém.
Kdo nám kálí na zahradu?, 15.6.2010
Ona liška zeleninu nenakazí vzteklinou ale může ji potřísnit svými výkaly. Stejné riziko představují např. syrové lesní borůvky. A pak máte o zábavu postaráno.
Jaké zvíře mi krade misky?, 15.6.2010
Nepochybně. Je to jednoznačně Potvorákus vulgaris který nemá rád kočky. Je nutno si na něj počíhat případně nastražit lapací zařízení. Jinak nepřestane a může ubližovat kocourovi dál.
Krusta, 13.6.2010
Ono jde hlavně o to co s tou krustou, že. Protože je mrkev malá a okopávání by ji zničilo tak se dá udělat jediná věc. Opatrně a pravidelně zalévat. Pak krusta povolí a mrkev snadno přežije. Humus je dobrá věc ale zrovna mrkev se seje do druhé či... celý příspěvek >
Co použít na zanedbaný trávník?, 11.6.2010
Mě se tedy podařilo podobnou džungli zkulturnit celkem bez práce tak, že jsem ji na podzim třikrát stříkal Roundupem, po letošní tvrdé zimě jen vyhrabal co šlo a do rozhrabaného osel travním semenem. Vzešlo to a je to opravdu něco jako trávník a ne... celý příspěvek >
Syrová a klasická strava pro psa, 11.6.2010
Ono to krmení stylem BARF má přece jen jednu drobnou nevýhodu. Když si pes na ten luxus zvykne tak v případě nemoci do něj žádné granule normálním způsobem nedostanete. Klidně bude hladovět tři dny, Vy budete na mrtvici, on v pohodě.
Nové slepičky nežerou, 10.6.2010
Prosím Vás pozor! Ten kanibalismus není zase taková sranda jak by se zdálo. Často se vyskytuje tam kde slepicím něco chybí ve stravě nebo je jich moc pohromadě. Začíná to ozobáváním kapky krve na jiné slepici a končí v podstatě jejím vykucháním... celý příspěvek >
Syrová a klasická strava pro psa, 10.6.2010
Ony granule jsou v podstatě velmi pohodlné krmení tedy z pohledu páníčka. Pokud má ovšem člověk spoustu času, peněz a dostupné dodavatele pak si klidně může dovolit třeba styl BARF. Pro normální lidi to ovšem prostě není, ti musí být vděční že... celý příspěvek >
Syrová a klasická strava pro psa, 5.6.2010
Myslíte třeba BARF?
Sazenice celeru, 3.6.2010
Mě tedy začaly hynout sazenice přesazené do kupovaného substrátu Agro. Ty ostatní v normální zemině vydržely.
Mrkev jako telegrafní sloupy, 30.5.2010
Ona ta vzcházivost se mi zdá letos u všeho dost horší. Jen kopr vzešel normálně ale ten roste prakticky všude. Sel jsem také znovu a hezky hustě a ono něco přece jen vzešlo.
Pivoňka, 26.5.2010
Taky jsem měl obavy z přesazení pivoňky. Tak jsem se na to trochu loni připravil. Byl suchý konec léta tak jsem jí pilně zaléval i místo kam měla přijít. Po čtrnácti dnech jsem vyhloubil jámu, na dno dal prosátou zem ze záhonu a ledek amonný s... celý příspěvek >
Mrkev jako telegrafní sloupy, 22.5.2010
Pokusil jsem se jí to znechutit Dursbanem. Jsem zvědav jestli to pomůže.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika