Příspěvky uživatele - 161.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Yard-Man TM 6021 SPK, 17.7.2008
Měl bych prosbu na majitele dané sekačky, zda by šlo popsat více zmíněnou sekačku, práci motoru, naplňování koše, zkušenosti se servisem, náhradními díly a další celkové dojmy ze sekačky. Moc mě tato sekačka zajímá a taktéž motor kawasaki. Díky moc... celý příspěvek >
zkušenosti s Yard-man 6021 SPK, motor kawasaki 180, 14.7.2008
Měl bych dotaz - velkou prosbu na posledního pisatele ohledně všech zkušeností se sekačkou YM. Mám velký zájem o tuto sekačku a potřeboval bych více informací. jerum@seznam.cz. Za ochotu moc děkuji
Sekačky Honda vs. MTD vs. Yard-man, 10.7.2008
Mám dotaz na posledního hosta této diskuze č. 141.16. Uvedl jste, že máte sekačku YM 6021 SPK. Konkrétně o tuto sekačku mám zájem. Mohl by jste prosím více rozvinout postřehy - práci s touto sekačkou, jak funguje plynule volitelná rychlost, motor... celý příspěvek >
Yard-Man, 26.6.2008
Konkrétně mi jde o sekačku YM 6019 SPK. Je to novinka na tento rok s motorem kawasaki 180cm3..Má všechny funkce, není těžká, prostě má pro mě téměř všechna nej. Prosím o jakoukoliv reakci k těmto sekačkám zn. Yard Man. (v oficialním katalogu je zatím... celý příspěvek >
Výmladky švestek po celém sadu, 24.6.2008
Dá se z výmladků vypěstovat plodící stromek i bez roubování?
Al-ko 520 BRH Premium, 10.6.2008
díky za příspěvek, ale zaráží mě, že yard man zřejmě nikdo nemá. Již dříve jsem se snažil, aby mi někdo dal nějaký příspěvek, ale bohužel..
Al-ko 520 BRH Premium, 9.6.2008
Mám prosbu, má někdo zkušenosti s tímhle typem sekačky? Je to s motorem Honda 160cm3 atd..., zdá se mi to jako dobrá volba. Ještě mám v hledáčku Yard-Man YM 6019 SPK - motor kawasaki 180cm3... (jedná se o novinky na tento rok). Co vy nato? Za každý... celý příspěvek >
Kterou sekačku? Yard-man x Honda x Husquarna, 2.6.2008
chci jen dodat, že taktéž chci koupit sekačku YM, ale 6019 SPK, je to novinka na tento rok a hodně mě zaujala. Pokud máte ještě někdo něco proti YM, tak se prosím ozvěte, jinak si ji koupím. Dík za podněty...
zkušenosti s Yard-man 6021 SPK, motor kawasaki 180, 27.5.2008
díky za reakci, ale měl jsem zato, že takových sekaček YM je více, jsem asi jediný, kdo o koupi takové sekačky uvažuje. 
brzda nože u motorvých sekaček, 26.5.2008
dá se říci, která ze sekaček má např. průžné uložení nože apod.
brzda nože u motorvých sekaček, 25.5.2008
Takže to znamená, že brzda nože (viz Honda) je jen to, co uvádíte - páka na řídítkách, které vypne motor v případě...?
zkušenosti s Yard-man 6021 SPK, motor kawasaki 180, 25.5.2008
Za příspěvek dík, ale máte praktickou zkušenost?
brzda nože u motorvých sekaček, 25.5.2008
mohl by miprosím někdo objasnit, co přesně znamená brzda nože u motorových sekaček jako je např. Honda. Nemám na mysli vypnutí nože jako např. u HQ. Může brzda nože znamenat, že např. při nárazu na skrytý pařez tato funkce zabrání tomu, že se jen... celý příspěvek >
zkušenosti s Yard-man 6021 SPK, motor kawasaki 180, 25.5.2008
ještě chci přidat, že se mi nezdá, že by tato sekačka za katalogovou cenu 16.000,-Kč byla tak dobrá, neboť sekačky s daným motorem kawasaki jsou mhohem drahší, tak se ptám, kde je tedy pravda.
zkušenosti s Yard-man 6021 SPK, motor kawasaki 180, 25.5.2008
Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tímto typem sekačky, s jejím servisem, pozáručním servisem apod. a dále s motorem kawasaki. Tato sekačka dle katalogu má výborné hodnoty, ale praxe bývá jinde, proto bych potřeboval praktické... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika