Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Máte zkušenosti s Logosolem?, 22.12.2009
Před dvěma roky jsem si udělal podle LOGOSOLU (timerdžik) pilu na elektriku i s pojezdovou lištou a dobrý.U toho broušení řetězu záleží jak je znečistěná kůra hlínou jinak u dalšího řezání je otupění nepatrné (přibrušoval jsem asi po 10 čtyřmetrových... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 9.12.2009
V tom s vámi (s těmi komáry) souhlasím, ale udělal jsem přítavbu a králíky jsem uzavřel v místnosti, stejně nic (byli jsme od sebe jen 5 m).Nejdří to začalo u něj a pak u mě.Soused je čistil častěji než já a stejně nic až se naštval a zrušil je a je... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 5.12.2009
Králíky chovám skoro 15 let a ze začátku jsem je taky očkoval proti myxomatóze a moru (kolikrát) a výsledek byl mizermý až soused přestal s králíkama (chodil připouštět kam mohl), pak to přestalo a také jsem přestal je očkovat.Samce mám vlastní a za... celý příspěvek >
Problém s čerpáním čerpadlo bere pořád písek, 3.12.2009
Taky jsem si dělal vrt a dno jsem uzavřel a po strnách jsem udělal otvory a přez ně jsem obtáhl síť (co je na mouchy do oken) a žádný problém s pískem.Po určité době se vyčistil i kal.Dejte okolo čerpadla síť (třeba i několikrát) a uvidíte.Musíte ji... celý příspěvek >
Záhadná závada elektrické řetězové pily, 24.11.2009
Muže to být také v zástrčce pily.Už několikrát se mi stalo (i u jiných spotřebičů),že přímo u ní byly ulomené dráty, ikdyž jsem zástrčku vytahoval za ni, a ne za přívodní kabel.
Domácí pálení už nebude trestný čin, 23.11.2009
Nejste právník, že to berete tak vážně.Domácí pálení BYLO, JE A BUDE.A chodit tam s trochou, tak to nedonesu ani domů.To tam rovnou vypiju
Domácí pálení už nebude trestný čin, 23.11.2009
Nedovedu posoudit, ale když se oficiálně prodává přístroj na pálení domácí,,slivovice,, a ještě si mohu vybrat čím to budu ohřívat (elektrikou, dřevem) tak si myslím, že je to vše postavený na hlavu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika