Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Technicka otazka, 22.1.2010
Třeba špatné vyvážení kliky.Nízké otačky atd
Pistni krouzek, 22.1.2010
Třeba v tom, že to líp těsní
Králíci - očkování, 7.1.2010
A čím si myslíte, že je krmím Míra
Jednoosý MKS - 60, 5.1.2010
Já jsem ho vlastně pořídil na chatu k sečení, kde asi 15 až 20 stupńový svah a dosti členitý a pohoda.K tomu jsem si udělal oj k přívěsu za auto, ale jak je svah tak to nemá brzdy, tak nad tím přemýšlím jak je udělat.Pro mě není problém to udělat, mě... celý příspěvek >
Jednoosý MKS - 60, 4.1.2010
Jsem s tím velice spokojený Mě jde spíše o vylepšení, přídavné zařízení atd, které bych si udělal.Jsem spíše domácí kutil než kupující a beru každou radu, která přispěje     Taky Míra
Jednoosý MKS - 60, 4.1.2010
Má někdo zkušenosti s tímto jednoosým motokultivátorem.Pořídil jsem si ho k sečení trávy na seno (dvoububnová sekačka) a chtěl bych si k tomu pořídit i další věci.
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
Když čtu tyto příspěvky.Nebylo by lepší pro pána udělat raději nový rozvod (s ohleden do budoucna) a nekupovat nic.Ono to vyjde sice dráž, ale bude mít po problému
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
To se nám to rozběhlo.Já vám doporučuji PŮJČIT - ODZKOUŠET -  KOUPIT.Kdo má ještě lepší názor
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
Ale tam není rozběh, kdy to má motor z nulové rychlosti vytočit na 20 000 ot a k tomu pohnout ještě s řetězem.
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
To Vám nevyhodí, ale musíte s tím pracovat optrněji, myslím tím řezání (pomaleji).Tchán měl 1600 W pilu, naučil se sní a v pohodě až ji půjčil a ten ji spálil.
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
V tom máte pravdu, že jistič nemá nic společného s tou tepelnou ochranou.Já měl na mysli, že když ji budu přetěžovat, tak mi vypne tepelna ochrana a jistič ji vypne při překročení proudu.A ještě bych dodal, pokud máte starší jistič, tak byl,,rychý,,... celý příspěvek >
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
No i ta vaše 1800 W vám nevyhodí.Mám i tu Black&Decker 1800W bez rozběhu.Pokud vám to vyhodí tak máte špatný jistič (vyhřátý).A Narex jsem kupoval proto, že ta se brzy,,rozpadala,, tak jsem chtěl raději kvalitnější.A pilu používám jen okolo... celý příspěvek >
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
Těch 2400 W vám vezme při maximální zátěži a tu si myslím ani nedosáhnete.A když ano tak vám to aspoň ten jistič vypne.Já mám taky 10A jistič a ještě se mi to nepodařilo vyhodit a navíc v pile je taky ochrana proti přetížení.
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
Můžete si koupit i se silnějším motorem.Pila by měla mít pozvolný rozběh, tím se zabraňuje prudký nárůst proudu při spuštění.Dnešní pily,,by,, to už měly mít.Mám Narex kde je 2400 W a nevypíná jistič  
Máte zkušenosti s Logosolem?, 22.12.2009
P.S.  Míra
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika