Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 26.2.2010
S tím s Vámi souhlasím.Ten,,pán,, si neuvědomuje, že ta firma to dělá taky a každá věc má své pro i proti.I ON je má.A proč nekoupit náš výrobek, na to nemá odpověď
Králíci - očkování, 25.2.2010
To vím, že ne pořád, ale mě to stejně nepili, až byli vyžíznivělí a stejně nic moc.A pak jsem jim dával proti kokcidiím.U některých to zabralo, u některých jen málo.S tímto, pijí až moc, tak jim toho tam dávám míň.I se mi zdá, že jsou na tom... celý příspěvek >
Kocour občůrává dveře, 25.2.2010
Návod byl taky v nějaké komedii.Nějaké monočlánky, kousek plechu a nainstalovat to k dveřím (na způsob ohradníku)
Králíci - očkování, 22.2.2010
Ocet tam je taky i jiné přísady.Zkouším to.Nevím, co Vy by jste dělal, kdyby jste pil octovou vodu.A králíci chtějí taky změnu.    Míra
Králíci - očkování, 22.2.2010
Omlouvám se ACIDOMID K    Míra
Králíci - očkování, 22.2.2010
Asi před 14 dny jsem narazil v prodejně na ACIDOMIT K pro králíky, vysoceúčinná prevence bakteriálních chorob a kokcidiózy. Tak to zkouším a asi to nějak funguje.Samice se nechtěly připustit, králíkovi se do toho moc nechtělo.Teď je samec jak urvanej... celý příspěvek >
Králíkárna, 22.2.2010
Teď dělám další králíkárnu i s kotištěm.Místo podlahy ze dřeva zkouším takové vany, které jsou vyndávací a mohu je umývat mimo.Už mám udělanou jednu a je to dobré (vyndám, odvezu na hnůj a umyji)
Pes štěká, 19.2.2010
A u psa, který štěká hlavně v noci, tak bych to aplikoval hlavně PÁNÍČKOVI, který si ho vychoval.Takový pes se bojí a proto štěká.Nevěnoval mu v začátku (v mládí) dost péče.Myslím tím štěněti
Ručně vrtaná studna, 6.2.2010
P.S.  Voda Vám znesnadní vrtání, je to jak špunt, proto vrtám po menších vrstvách.Vrtání 1 m vyjde se vším tak na hodinu
Ručně vrtaná studna, 6.2.2010
Čím hlubší, tím lepší.U nás j asi ve 4 až 5 m písek a dál nám to již nejde a voda stoupne na 3 m.Maximum sání čerpadlem je tak do 8,5 m, při 9 m se to začíná šlehat, pak je nutný ponorný čerpadlo.Já mám vrt 4,5 m a čerpám ji zahradním čerpadlem (do... celý příspěvek >
Ručně vrtaná studna, 5.2.2010
Já ale nevím jak to tam máte vy, já jsem tam psal o plastové rouře, teď přesně nevím jak se nazývá (používám tam odpadní roury),ale pokud ji tam máte a spustíte tam vybrační čerpadlo a nebude pořádně zajištěno a dotkne se vám dna, tak hrozí, že se... celý příspěvek >
Ručně vrtaná studna, 5.2.2010
Ještě bych dodal, pokud budete čerpat v takto vrtané studni, pozor na použití vybračního čerpadla (malyš) byť zavěšeného, mohlo by se utrhnout a prorazilo by vám dno.
Ručně vrtaná studna, 5.2.2010
Takto jsem jich dělal několik, ne sice ve sklepě, ale venku.Pokud ji chcete dělat musíte mít vrták aspoň o 5 cm větší.Rouru ze spodu zaslepit a do určité výšky (třeba 1 m) vyvrtat otvory 8 až10 mm po obvodu asi v 6 řadách.Tyto otvory pak překrýt... celý příspěvek >
Vydatná lokální líheň klíšťat, 31.1.2010
Ohledně těch klíšťat, mám psa a když se stavíme na chatě, byť jen na otočku a pes se proběhne po louce, tak jen přiběhne a pár jich hned vidíme a za pár dní je vidíme nasáté a odpadlé a ovce tam nemáme.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 31.1.2010
Já jsem vypomáhal městu a manželce v uklidu chodníku, poněvadž jedna sousedka chodí o berlích a druhá má ruku v sádře.Ať mám dobrý skutek a nestanu se medvědem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika