Příspěvky uživatele - 9.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlaštovičník na pastvě, 1.5.2014
Dobrý den  Ovce a kozy pasu několik volně na pastvě kde roste i vlaštovičník, dnes mi jedna ovce uhynula, všechny orgány byli v pořádku ale měla silně zakrvácená střeva, nemáte někdo zkušenost zda za to mohl vlaštovičník nebo jiná choroba.... celý příspěvek >
Postřik trávy a plevele pod thůjemi, 22.4.2013
Dobrý den Mám právě takový problém s postřikem nějakým jedem proti plevelu na tujích, soused mi jich takto zničil asi 30 tráva byla také rezavá ale jak to dokázat, nevíte jestli existuje někde nějaká laboratoř kde to mohou prokázat jaký postřik... celý příspěvek >
Ochrnutí slépky, 26.2.2013
ten ocet do litru vody
Ochrnutí slépky, 26.2.2013
Maleho panaka octu a mam vždy po problemu, čim ti je nevím ale pomohlo to
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 26.2.2013
K tomuto přízpěvku chci připojit velice důležitý poznatek, jedno takovéto zařízení velice dobře vyřešené, ovladane pomocí signálu DCF dokázalo slipky zmast natolik že je všechny odnesla liška proto že slepky neznají přechod letniho a zimniho času a... celý příspěvek >
Zabezpečení včelínů a úlů, 11.2.2013
Ano to je dobrý nápad s tou atrapou kamery, zatímco se budou loupežníci zabývat falešnou kamerou tak opravdová vás upozorní včas.
Zabezpečení včelínů a úlů, 28.1.2013
Nemyslel sem žádné skryté nástrahy typu železa na medvědy ale něco co je dobře vidět co by případného zloděje odradilo
Zabezpečení včelínů a úlů, 28.1.2013
Dobrý den. Dostal sem se před problém jak zabezpečit včelstva u lesa před nenechavíma rukama zlodějů v úvahu přichází kamera-fotopast ale přijde mi to málo a mnoho falešných poplachů, kolem mám ještě plot ale zdá se mi to málo, čím se ještě pojistit?... celý příspěvek >
Kolik slepic na kohouta?, 16.1.2013
Loni sem si pořídil 6 slepic a na podzim sem jim přidal i kohouta, slepic se bojí pořád ho klovají musím mu dávat krmení do druhého kouta jinak se ani nenažere. Myslíte že si je vycvičí nebo s něj mám udělat polívku?
Solnizační jednotka - voda se kazí, 22.7.2011
Je to o správném nastavení , množství soli ve vodě 3-5g/litr, hodnoty mimo jsou špatně 27m2 =80-135kg soli.Solinátor nechte v provozu delší dobu třeba celý den ,filtrace je zapnutá samozřejmě 24h, měřte pouze množství chloru ve... celý příspěvek >
Stáří kozy, 27.3.2011
Jak určím stáří kozy, podle jakých znaků se dá odhadnout její věk?
Koza méně žere a málo dojí, 25.2.2011
Naše koza se mohla listů vlašských ořechů užrat je to její pochoutka a celé léto udržuje listy ve správné výšce, nikdy ji s toho špatně nebylo, nesnáší jen samotu to se ozve pořádným mečením.
Líska, 24.2.2011
Kdy a jak řízkovat či jinak namnožit lísku
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika