Příspěvky uživatele - 187.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chemické WC, 14.5.2011
My jsme také neměli možnost vybudovat klasický splachovací WC. Ale jak jsme již napsal výše, Provapo nám vyhovuje. Myslím že důležité je udělat odvětrávání (u toho našeho byla v jedné části připravená roura) a potom není problém se zápachem. Tedy po... celý příspěvek >
Krtek, 22.2.2011
Nefunguje, asi máme hluchýho krtka :(.
Drtič od Bosche, 10.2.2011
Máme už asi 5 let Bosch ATX 2500 HP a nemůžeme si ji vynachválit. Dodnes běží krásně potichu, bez problému zvládne suché i čerstvé dřevo, větve vtahuje jak má až do půměru, který se vejde do průměru 4cm. Jediná nevýhoda je, že větve se mohou dostat i... celý příspěvek >
Myši všude - jak na ně, 15.1.2011
Děkuju, přímá (předpokládám) je souasně i prima, dravci tak mají docela malou šanci, že otrávenou myš sežerou - tak mi spadl kámen ze srdce :) Současně jsem s i dozvěděl proč ty občas nalezené mrtvolky nepáchnou.
Myši všude - jak na ně, 15.1.2011
Díky za vysvětlení, moc mě to sice nepotěšilo, ale snad to není tak hrozné. Nezbývá nám nic jiného než myši trávit - nejezdíme na chalupu tak často abychom mohli myši chytat do normálních pérových pastí. Pokud by se myš chytla brzy po našem odjezdu,... celý příspěvek >
Myši všude - jak na ně, 15.1.2011
Díky za obsáhlý a zajímavý příspěvek a hlavně za vysvětlení sekundární otravy. Vždycky jsem měl obavu aby přiotrávené myši (Ratimor) nesežral nějaký dravý pták, když vyběhnou z chalupy. Nikdy by se jich nemělo dostat ven více než tak 1 týdně, a takže... celý příspěvek >
Gumové holinky, 10.10.2010
Pokud vydržely jen NECELÉ dva roky, tak musí být v záruce.
Myši všude - jak na ně, 17.8.2010
Ratimor
Něco žere papriky, 6.8.2010
Já jsem tak usuzoval podle "Velmi hojný druh který je možné najít prakticky všude. Živí se rostlinými zbytky, např. padaným ovocem, občas vyžírá i poupata a květy poškozené deštěm a větrem. Mezi jeho jídelníček patří i mšice a menší housenky." cit z... celý příspěvek >
Vyhrabané díry v zemi, 1.8.2010
Kdo to dělá nevím, ale zkusil bych tam do těch děr nacpat vlasy, případně by to mohl označkovat pes.
Křovinořez - prosakování paliva, 18.7.2010
No pokud byste ten seznam dílů mohl poslat, byl bych vám velmi vděčen. Ta teflonová páska je dobrý nápad, to mi ani na rozum nepřišlo, použít něco takového. Zkusím to. To těsnění "oblemcáním" lze udělat kdykoliv. Děkuji.
Křovinořez - prosakování paliva, 18.7.2010
Díky za radu - mám jen obavu, aby se těsněním omotávkou hadička nepřiškrtila. Ten obrázek je výborný - kde jste ho našel? Měl jsem představu nějakého jako "silikonu" či "medvědího h... a", kterým by se celá průchodka včetně trubičky utěnila celá tzv.... celý příspěvek >
Křovinořez - prosakování paliva, 17.7.2010
Oleo-Mac 725 D
Křovinořez - prosakování paliva, 17.7.2010
Okolo žádnej bordel není, to jsem kontroloval jako první - tím to nebude. Hadička je bez rozšíření, dělá dojem, jako kdyby byla z teflonu či nějaké podobné hmoty, určitě to není guma. Pravděpodobně to nebude ani tlakem v nádržce, sekal jsem v... celý příspěvek >
Křovinořez - prosakování paliva, 17.7.2010
Potřeboval bych poradit - u křovinořezu, okolo průchodky ve stěně nádržky nebo mezi průchodkou a hadičkou (nepodařilo se mi to zjistit přesně) mi dost prosakuje palivo. Nevíte někdo prosím jak tomuto ůnku zabránit. Setkal se někdo s touto závadou a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika