Příspěvky uživatele - 52.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočka ničí mou práci, 23.6.2008
Protože máme několik koček, dovolím si dát radu, třeba to bude fungovat.Určitě máte na zahradě hadici na zalévání.Pokud na Váš záhon chodí kočka i když tam někde jste, připravte se i s hadicí do zálohy a jakmile si to kočka namíří na záhon, prudkým... celý příspěvek >
Slimáci, 23.6.2008
Je to drahé, to je pravda, ale sazenice květin nebo zeleniny jsou taky drahé a pak to sežerou ty potvory slimáci a člověk nemá nic z úrody a má ožrané květiny, které v konečné fázi zajdou!
Slimáci, 23.6.2008
Také jsem měla se slimáky na zahradě problém. Nejvíce jim chutnají aksamitníky a mladé jiřiny. Ty mi úplně zničily - sežraly. Pak jsem do toho investovala částku kolem 300 Kč a zakoupila jsem hlístice, udělala dle návodu roztok, záhony konví... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika