Příspěvky uživatele - 248.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana proti okusu - zajíci a plastové pletivo, 30.11.2020
Mám kolem stromků kovové poplastované s oky cca 1 x 1 cm, které se používá do králikáren. Tím zajíc čumák neprostrčí.           Lída
Určení jablka dle fota, 29.11.2020 Obsahuje fotku
x
Určení jablka dle fota, 29.11.2020
Pro vložení více fotek najednou musíte být přihlášený.
Lze vypěstovat přes zimu v květináči?, 28.11.2020
Přes zimu ne, je málo světla. Ale existují i e-shopy, které přímo sušené rostliny prodávají - zkuste ve vyhledavači "floristika" nebo něco podobného .   Lída
Hnilé kořeny, 28.11.2020
Nemyslela jsem, že by to způsobovalo nezastřihnutí, ale že by si dotyčný jistě všimnul mrtvých kořenů již při sázení (pokud by je zastřihoval).     Lída
Hnilé kořeny, 28.11.2020
Pokud je máte v jílu a malou výsadbovou jámu, je to možné (drží se tam voda). Pokud by byly špatné už při výsadbě, snad byste si toho všimnul - správně se kořeny při výsadbě zastřihují "do... celý příspěvek >
Nemoc hrušně, 21.11.2020
To může být, měla jsem to na mladé hrušni před léty také, když byla hodně napadená rzí. U mne to byly nové výhony, zjara jsem je střihla na nejbližší nižší zdravý pupen. Na tom kmeni té starší hrušně to bude asi něco... celý příspěvek >
Jabloň - zvláštní koruna, 18.11.2020
Spíš to zkuste s nějakým okrasným stromem, co nemá úrodu. Takhle vyosená jabloň by normální úrodu ovoce neunesla. Na té totce uhýbá tomu většímu stromu vedle i kmenem... Asi byste to musel nejdřív vyvazovat k nějaké... celý příspěvek >
Grávštýnské, 17.11.2020
Na "Sadařství" píšou, že nastupuje pozdě do plodnosti v 8-10ti letech. Nedoporučují tvary nižší než čtvrtkmen, protože vytváří velké převislé koruny. Oni se vám tady odborníci určitě ozvou. Jednou jsem ho jedla, jablko je to na chuť výborné... celý příspěvek >
Určení ryngle, 17.11.2020
Oullinskou stačí při půlení pootočit a je po problému.           Lída
Nemoc jabloně, 16.11.2020
Také proti tomu nestříkám. Leto jí bylo hodně na Goldstaru, odolaly jen plody na konci větví.           Lída
Nemoc jabloně, 15.11.2020
Strupy to nemáte (to by byla strupovitost, ale ta vypadá jinak). Tohle jsou skvrnky na slupce (jablko vypadá jako špinavé, ale otřít to nejde) - je to tzv. sazovitost. Letos jí je hodně, protože byl deštivý rok, způsobuje ji vlhkost v ovzduší. Pokud... celý příspěvek >
Aké má plody podpník St. Julien, 14.11.2020
Nejsem p.Fiala, ani jsem je nejedla, ale někde jsem četla, že jsou dobré na pálení (což by znamenalo, že mají dost cukru).           Lída
Povýsadbový řez, 14.11.2020
Ono záleží na balzámu, ten "stromový" z Hlubny Brno se na jednoleté výhony nesmí aplikovat, jinak odumřou (je jen na starší výhony), už se tady o tom několikrát psalo. Píšou to na něm jen malinkatým... celý příspěvek >
Povýsadbový řez, 13.11.2020
A po ostříhání těch větviček si určete výšku kmínku, jakou chcete, a připočtěte k ní 6 pupenů. Nad nejhořejším pak kmínek zastřihněte a zamázněte štěpařským voskem (na ustřižené jednoleté větvičky je lepší než balzám - ten je spíš na větve většího... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika