Příspěvky uživatele - 21.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Horké kompostování ze studené hromady, 18.2.2022
Zdravim zahradnici, mam klasickou hromadku kompostu (metoda studenho/pomaleho kompostovani). Kdyz si preji znicit zarodky bakterii atd. k pouziti ruzne po zahonech zeleniny, staci tuto hromadku navrsit (i kdyz uz to vypada vicemene jako... celý příspěvek >
Prosychání trávy na kompost, 17.2.2022
Zdravim zahradnici, hledal jsem vsude na internetu ale nenasel jsem odpoved na to jak nechat proschnout travu pred vhozenim na kompost... (kompostuju v ohradce z palet) mam travu vedle kompostu nasypat na vysokou hromadu anebo rozprostrit... celý příspěvek >
Dřevěné desky místo pletiva?, 3.11.2020
Tedy ze zeleneho sloupku sundat krytku, nacpat tam roxor, zalit betonem, nechat vytvrdnout, zakratit roxor pripadne a vratit krytku. Zajimavy napad, nad tim jsem vubec neuvazoval. Jen je otazka, jestli by potom nebyl sloupek moc tezky a... celý příspěvek >
Dřevěné desky místo pletiva?, 2.11.2020
plot je primka, vyska 150-200cm, mezery mezi sloupky 3m Estetickym resenim by asi mohlo byt nechat stavajici plot "na strane sousedu" a provest to viz. popis vyse, na konec jeste z" moji strany" zabetonovat primo do zeme bochemitem (trida ochr. 4)... celý příspěvek >
Dřevěné desky místo pletiva?, 2.11.2020
Dobry den, koupili jsme dum, kde uz byl postaven klasicky zeleny pletivovy plot. Nicmene uz je starsiho data a tak je pletivo hodne provesene, souseduv pes uz dokonce prolezl k nam na zahradu a tak resime co s tim.  Vzhledem k... celý příspěvek >
Písečný bazén, 16.7.2020
Dobry den, premyslim nad tim, ze bych si na zahrade postavil celorocni bazen vyplneny piskem, vc. pisecne plaze. Napad je takovy, ze bych si vylil betonovou desku, ze ZB bych poskladal steny a nechal si polozit tezkou folii. Nasledne bych... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka na 700m zahradu?, 15.7.2020
Dobrý den zahradníci, mám zahradu o rozloze cca 700-800 m2. Na většině ploche se nachází trávník.. Aktuálně chci koupit novou sekačku a napadlo mě koupit vřetenovou sekačku. Trávník není dokonale rovný, jsou tam hrbolky, ale nemyslím... celý příspěvek >
Šeřík, živý plot - hloubka výhonků, 5.4.2020
Dobrý den, plánuji zasadit šeřík jako živý plot.. Nerad bych ale aby mi během pár let, začali růst výhonku v navazující části zahrady.. chtěl bych ho udržet v určeném prostoru. Napadlo mě vykopat "na hranici" rýhu a do ní vložit nopovou folii... Jak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika