Příspěvky uživatele - 229.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikácia jablone, 6.11.2020 Obsahuje fotku
Pripájam ešte jednu fotku tmavého zrelého plodu... Vôňou mi trochu pripomínajú zrelý stark delicious..ťažko povedať
Identifikácia jablone, 6.11.2020
Aj tak vám ďakujem pán Walter..jablká sú na jednej fare a dohodol som sa s kňazom že si na jar prestepim z nich... zaujímavé bolo že jablká aj pri menšej veľkosti stále dobre chutili..trochu mi pripomínali jahody, boli chrumkavé a všimol som si že aj... celý příspěvek >
Marhuľa na podpniku zelená ringlota, 31.10.2020
Dakujem pekne
Meruňky do vyšších poloh, 27.10.2020
Kioto a pinkcot som akurát vykopal a kúpil 2x leskoru a vehardu..leskora bola skvela chutná ako z nizin..kioto chuť sladká možno, ale chuť po marhuliach nikde... slivky všetci si chvália u nás toptaste..tu by som tam zaradil..hanita mne osobne... celý příspěvek >
Marhuľa na podpniku zelená ringlota, 27.10.2020
Dobrý deň objednal som si leskoru na podpniku myrobalan a prišli mi na zelenej ringlote.. som asi 450 mnm a slivky marhule mám doteraz zväčša iba na MB... Chcem vás poprosiť, máte niekto skúsenosti konkrétne so ZR na marhuli? Ako sa jej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika