Příspěvky uživatele - 61.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování ozimé zeleniny, 12.10.2020
Mám na zahradě takový malinký záhonek mrkví tlustých jako tužka a jsou hodně nahusto. Mám možnost to všechno vytrhat nebo to zakrýt netkanou a nechat to tam přes zimu co se s tím stane. Zajímá mne jestli jste někdo takto přezimovali sazenice mrkve a... celý příspěvek >
Phytophthora infestans, 10.10.2020
Pochopitelně to není plíseň bramborová, ale alternariová skvrnitost se kterou se opravdu dá bojovat. Plíseň bramborová je trochu něco jiného. Pokud bych to přirovnal k lidským chorobám, tak alternariová skvrnitost je něco jako kožní choroba a plíseň... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 31.12.2015
Pro Vaše potřeby bude stačit Stihl MS 211 (cca 8tis.) případně MS 231 (11,5tis). Uvádíte, že je to pro začátečníka - v tom případě je tato pila skoro ideální. Až se naučíte pilařit, potom sám sáhnete po vyšší třídě. Já používám MS 211 a starší MS... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika