Příspěvky uživatele - 37.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání živého plotu benzínovým multifunkčním křovinořezem, 2.10.2020
Je to těžký jako prase, motor je v pohodě, nástavce jsou bláto, povolují se tyče, hodnotím okolo cca 5tis.(lidl).Aku stihl je o něco lepší, pokud se neuvažuje o tomto aku programu, pak i drahý.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 31.3.2020
No u Vás jste asi ve vývoji pupenů dál, ale myší ucho máme pořádné i tady. Bellis je tuším zčásti boskalid jako Signum, to mi bohužel při postřiku před týdnem na jabloně nezbylo. No, něco budu muset o víkendu vymyslet, na tu systemiku by už mělo být... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 31.3.2020
jak jste se rozhodl, Kuky, s postřikem? Já s ohledem na mrazy váhám, zda to má smysl a zda se spory v mrazech vůbec mohou vyvíjet. Pokud ano, pak asi nebude dobrá syntetika, ale buď Cu, nebo kombinace s kontaktem. Možná Thiram.Starý dobrý Syllit mi... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 11.9.2015
Zdravím, vzhledem k nadmořské výšce 500 m, a poměrně nízkému profilu půdy na skále, máme leta letoucí Clappovu jako VK. Williamsova ve stejných podmínkách by asi za to nestála.  Clappova bezpečně vždy dozraje do vítečné chuti a bezvadné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika