Příspěvky uživatele - 208.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy švestek, 28.10.2020
záleží jaká poloha a co roste a plodí sousedům... třetina stromů Durancie?   koště které roste přímo vzhůru, potřebuje korigovat aby byla nějaká koruna, rodí až po letech a někdy obrok, trny, nejde od pecky, ale slivovice z... celý příspěvek >
Durancie, 3.10.2020
chce se to rozhlédnout po okolí, komu co jak roste a plodí a podle toho se zařídit.  tři odrůdy, od každé několik stromků a je předpoklad že každý rok bude aspoň nějaká úroda
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 1.10.2020
jestli má kvas 1 tak není nač čekat
Jak poznat hotový hruskovy kvas, 30.9.2020
chtělo by to změřit, ale hlavně odstranit vrchní část deky, aspoň 5cm až do čistého, dřív než se koláč potopí
Kolik cukru?, 28.9.2020
2kg na 100l nikdo nepozná, pokud cukr prokvasí. Maximálně by se mohly naředit aromata o těch 20%, na druhou stranu víceprocentní kvas lépe maceruje chuťě ovoce, takže kvalita při rozumném přidání cukru neutrpí. stačí založit stejný kvas s cukrem... celý příspěvek >
Jakou odrůdu nasadit na pálení slivovice?, 18.9.2020
Holešovsko, 250 mnm, mám celkem asi 35 stromů,  12 ti leté wangeheimovy, duranzie, stanley, a 15 starých domácích švestek která jsem chtěl už vykácet, letos po dlouhé době zarodily a vydržely na stromech, asi tím že byla voda, ta sladká nahořklá... celý příspěvek >
Ostružina Reuben, 4.8.2020
Dobrý den, obnovím diskuzi, poprosím o specifikaci těch osmi odrůd a doplnění dalších zkušeností. Velice děkuji. J.
Staré pomologické příručky, 11.2.2015
Velmi pěkná publikace. Mohl by jste přidat sken i následující strany ;-). Pois je velmi precizní a rád bych věděl jak to pokračuje . Petr
Staré pomologické příručky, 11.2.2015
Ještě jsem se chtěl zeptat zda někdo z místních diskutujících nezná někoho z Ústí nad Labem a okolí, který by mi teoretické znalosti pomohl převést do praxe. Tedy i nějaký starší/zkušený zahrádkář ochotný se podělit o své znalosti, tzv. předat na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika