Příspěvky uživatele - 61.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Homelite F3055 X MacPac 300 McCulloch X Al-Ko BC 4125, 26.6.2008
Se mi tu zdá nějaká divná recenze - každý druhý komentář je prý inzerce - no tak pokud by někdo něco chtěl koupit nebo prodat - nekontaktujte mne, abych zase neměl o příspěvek míň a problém nevyřešen - tolik ke správci tohoto fora. Al-Ko jsem... celý příspěvek >
ND na Stihl FS 80 Levněji?, 25.6.2008
Díky moc! Mám známého v prodejně blízko bydliště, který prodává jen ABG, takže kvůli případnému servisu raději tuto. V nabídce má ABG CG430HB 1,25kW          ... celý příspěvek >
ND na Stihl FS 80 levněji?, 25.6.2008
Tak jsem se rozhodl, že raději koupím nový křovinořez za cenu opravy Stihlky - ABG VARI ABG CG330HB Máte někdo nějaké zkušenosti s tímto výrobcem? Ještě jsem tu nikoho o tomto neviděl psát. Díky za názor.
Homelite F3055 X MacPac 300 McCulloch X Al-Ko BC 4125, 22.6.2008
Díky za názor - té hřídele se docela bojím. Převážím ji 2x za rok, když se mi nechce jít pěšky do kopce. Rozhodl jsem se pro AL-KO BC 4125. ona 4535-tka je sice podle jednoho názoru, který jsem dohledal, naprosto nepřekonatelná, ale mít na sobě přes... celý příspěvek >
Homelite F3055 X MacPac 300 McCulloch X Al-Ko BC 4125, 21.6.2008
Zkuste mi poradit, který křovinořez vzít. Jelikož se mi asi nepodaří levně opravit ten můj STIHL (oprava dle servisu 5000,-), koupím si raději nový - ale jaký? Al-Ko dělají dobré tlumiče do aut, ale jinak jsou asi nováčci -nebo ne? Osobně se mi... celý příspěvek >
MCCuloch Edition 1 vs. Gardol 5350 SPE, 21.6.2008
Asi nejsem ten pravý, ale připojím svůj názor. Mám taky svahovitou zahrádku a s pohonem na zadní to není ono - často potřebuju přeskočit nějakou překážku. Když pak nakloním stroj na sebe, abych se dostal o kousek dál, škrabu košem o zem. Tlačím pak... celý příspěvek >
ND na Stihl FS 80 levněji?, 20.6.2008
ano - jsem to já. zadavatel přízpěvku. chatování a četování nejsou mé silné stránky. taky každý druhý přízpěvek je mazán jako inzerce. Ale dnes jsem dostal leták, že v proklínaném mount... (aby tam nebyla i reklama) mi dají 25% slevu v novém... celý příspěvek >
ND na Stihl FS 80 levněji?, 19.6.2008
aha, díky - to mne nenapadlo. Nojo... -ze dvou dvě nelze udělat bez dalších investic, prostě jen jednu a druhou mít na ND. DÍKY
ND na Stihl FS 80 levněji?, 19.6.2008
Naprosto souhlasím. Bohužel - nemám dostatečné "důkazy" na konfrontaci servisu. Taky jsem se pokusil navázat kontakt na "sjednocení" dvou křoviňáků v jeden, ale bylo to bráno jako inzertní věc a inzerce tu není povolena - tak mne... celý příspěvek >
ND na Stihl FS 80 levněji?, 18.6.2008
píst je ok. měl jsem to v servisu, kde mi řekli o nutné výměně válce a jinak by bylo vše ok. kroužky a těsnění už jen ze zvyku:-). Ze zkušeností s pionýrem je to pravda - válec má na jedné straně po celé délce rýhu a je na výměnu; píst se mi zdá... celý příspěvek >
Nemoc slivoní, 10.6.2008
ne, radím panu Škůrkovi
Jaký druh švestky na slivovici?, 9.6.2008
téma se trošičku zvrtlo.já jen k tomu kvasu ze zkušeností po otci a otci mého otce a asi ještě dál.mívali jsme durancie a švestky domácí.sbíralo se na etapy, ale vždy to co samo spadlo, nebo se jen tak trochu drclo do kmenu.byl velice zajímavý... celý příspěvek >
Nemoc slivoní, 9.6.2008
to si nemyslím.sadil jsem loni třetí sad a vždy se mi všechny stromky chytly.na jaro i na podzim.je to určitě nemoc, možná půda-zkusit vzorek, ale vyzkoušel bych jiné odrůdy, nebo i tu stejnou, ale jinde kupovanou.libor
Nemoc slivoní, 9.6.2008
dále to může klidně být díky houbovité chorobě, nebo jak již jsem zmínil-koupeno již napadené.má rada zní-odstřihnout napadené části a postříkat proti houbovitým chorobám teď a koncem zimy nějakým olejovým postřikem.taky bych si v jiné školce koupil... celý příspěvek >
Nemoc slivoní, 9.6.2008
konkretně s touto odrůdou nemám zkušenosti, ale tam může být spousta důvodů proč... kde byly stromky koupeny, dobrá půda, dostatek závlahy, byl použit postřik a na co, atd...     s pozdravem libor
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika