Příspěvky uživatele - 38.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakými hnojivy hnojíte na podzim?, 28.10.2020
Mám na zahradě ovocné stromy a keře, jahody, připravené záhony na jaro na zeleninu a trvalky. Nevím si rady, co čím teď pohnojit.
Hnojení koňským trusem, 28.10.2020
Jedině do kompostu a nechat tam hodně dlouho. Bohužel jsem hnojila záhony koňskými bobky a natáhla jsem si na záhony spoustu plevele, kterého se teď nemůžu zbavit.
Rozmarýn v zimě, 20.9.2020
Bydlím v Praze a mám rozmarýn na zahradě už asi 6 let, keř musím každý rok hodně stříhat, abych ho udržela v rozumné velikosti kolem 1-1,2 metru. Hodně se rozrůstá. Je tedy pravda, že poslední léta nebyly mrazy kolem -20, ale je vidět, že zimu u nás... celý příspěvek >
Opad listů na jostě a angreštu, 20.9.2020
Moc vám děkuju, paní Lído!
Jiřiny nekvetou, 20.9.2020
Moc děkuju.
Jiřiny nekvetou, 20.9.2020
Moc děkuju!
Čím stříkáte proti zavíječi zimostrázovému?, 16.9.2020
Opakovaně mi napadá buxusy, stříkám snad co 3 týdny Mospilanem nebo Fastem, ale stále se vracejí.
Opad listů na jostě a angreštu, 16.9.2020
Na dvou stromcích mi opadaly listy, jsou stromky uschlé? Je to jejich konec? V září mi na normální opad přijde brzo.
Jiřiny nekvetou, 16.9.2020
Prosím o radu, už druhý rok mi nekvetou Jiřiny. Hlízy vypadaly na jaře před zasazením dobře, nebyly nijak poškozené. Sázela jsem na zmrzlé, pod ně dala granulovaný hnůj a přes sezonu tak jeednou za 14 dní zalila hnojivem se slepičinci. Jsou na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika