Příspěvky uživatele - 168.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Praskly mlady ořešak, 13.4.2024
nepoznám, jak je zlom vysoko, ale zkusil bych spodní část pod zlomeninou seříznout a zatřít stromovým balzámem. V prúběhu roku pak vyraší některé ze spících oček. Z nejsilnějšího prutu bych pak zkusil založit novou korunku. Nebo bych si pořídil nový... celý příspěvek >
Meruňka - co s větvemi postiženými moniliovou spálou?, 13.4.2024
Ostříhat a ořezat, nejlépe co nedříve. A zlikvidovat. Mohou dál roznášet infekci v okolí, zejména za vlhkého počasí.
Ryngle Althanova, 31.3.2024
středně odolná nebo jinak středně tolerantní. Ano, šarka strom může napadnout, strom pak je i přenašečem šarky, na plodech se ale více méně šarka neprojevuje, například snížením cukernatosti, velikosti a časnější dobou zrání. Obrana proti napadení... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 31.3.2024
Jsem taky v klidu. Pár svící na jaře ovzduší nezničí. Ani když jsou jich v sadech zapálené tisíce. Naprosto chápu, že je to v určitém okamžiku jedinečný způsob na odvrácení mrazových pohrom. Ale ekologické to prostě není ve vztahu k době někdy až... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2024, 18.2.2024
Miedzian a Champion obsahují v podstatě stejné množství mědi/v kg přípravku.Mě zase mate, že u Championu je současná doporučená dávka pouhé 2-4g/l a z toho mi vyvstává otázka, zda při takové koncentraci je takový postřik proti kadeřavosti ještě... celý příspěvek >
Rouby švestek/meruněk, 11.12.2023
Z tohoto příspěvku zloba a nenávist doslova tryská.
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 10.12.2023
Nějak se nemohu posunout k ochutnávání jiných odrůd, než Opálu. Ten mi chutná nejvíce a prozatím konzumuji jenom tuto odrůdu, té jsem také letos sklidil nejvíc. Ostatní odrůdy včetně Rubelitu musí zatím počkat. Walter
Houby, 30.9.2023
Doporučuji Vám, pane Petře, abyste zkusil fotky s popisem a dotazem předložit do poradny na portálu ohoubach.cz. Tamní zkušení mykologové Vám určí, co je to za konkrétní druh. Já sbírám a konzumuji jen Pavučinec náramkovitý, který bezpečně poznám.... celý příspěvek >
Houby, 30.9.2023
je to pavučinec, ale konkrétně který, nedokážu z fotky rozlišit. Možná Pavučinec osikový nebo Pavučinec nádherný, smrtelně jedovatý? Doporučuji nekonzumovat. Preventivně, neboť si jsou pavučince dost podobné a některé z nich jsou opravdu smrtelně... celý příspěvek >
Odrůdy, 22.9.2023
za mě Redhaven do okrajových oblastí překonaný není. Je to koneckonců vidět na jeho rozšíření po zemi, Také kdekoli v literatuře při zjišťování, kdy dozrává konkrétní odrůda, se uvádí v týdnech před nebo po době zrání Redhaven. Jen prodejci občas... celý příspěvek >
Trávník roste nerovnoměrně, 21.9.2023
tak zrovna na velké ploše trávníku je vidět, kde půda obsahuje více dusíku. Čím více tmavě zelený trávník, tím více dusíku v konkrétním místě. V těch místech jste asi opravdu rozsypal více hnojiva.
Malinové hornokrajské, 21.9.2023 Obsahuje fotku
Tak doufám, paní Lído, že letošní úroda malináče, jak mu u nás říkáme, už byla skvělá. U mě bude mít tohle starší skvělé, nádherně zabarvené, podzimní jablko vždy dveře otevřené. Walter
Gala, 21.9.2023 Obsahuje fotku
Jablka napadená strupovitostí jsem odstranil při probírce plodů a nakonec díky suchému létu byla z Gala Schnitzer skvělá úroda. Toto podzimní jablko mi opravdu moc chutná. Walter
Fíky, 20.9.2023
S úrodou fíkovníku v kontejneru moc spokojený nejsem. Z breby většinou jen pár fíků a druhá sklizeň jen někdy, jako letos. Vloni nebylo nic. Proto jsem vybral z mého pohledu nejteplejší chráněné místo u jižní stěny domu a zasadil do volné půdy. Mojí... celý příspěvek >
Otava a Rosana, 20.9.2023
Celkově ten stromek celou sezónu neměl příliš listů, takže teď vypadá jako odlistěný, ale není. Walter
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika