Příspěvky uživatele - 21.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je tu znalec přes borůvky? Poznal by, co to je za odrůdy?, 28.8.2022 Obsahuje fotku
Jedna by měla být Duke, druhá Bluecorp a třetí nevím, ale nepoznám která je která, poradíte prosím někdo? . A ještě jeden dotaz borůvky jsem sadil na jaře, ale asi moc blízko sebe, bude to pro tu prostřední velký šok, když ji přesadím, nebo to... celý příspěvek >
Ochranná sít na borůvky - jakou levnou konstrukci? Poradíte?, 27.8.2022
Chci letos nasadit další borůvky a přemýšlím, jakou konstrukci zvolit, at mne to na rok neoberou ptáci. Něco hlavně levného - bytelného. Dělka by měla být 6 m, šířka tak 1,5 m a výšku počítám 1,6 m - 2 Napadlo mně nějaké stanové... celý příspěvek >
Líska - dírky jak po pilatce, co s tím?, 11.8.2022
slepice bohuzel nemam :(
Líska - dírky jak po pilatce, co s tím?, 10.8.2022
Někde jsem našel, že pachatel je to nosatec lískový a postřik Nurelle, ale dávat za litr 822.- Kč fakt Ne. Je nějaké jiné řešení prosím? dík
Jakou odrůdu nasadit na pálení slivovice?, 16.9.2020
To co má Jelínek to je snad přepálený letecky benzín :p) a navíc jak to je pod 50 % Jelínek ma tuším 40 % tak po tom by lekla i ryba žízní :) Jen kontrolní otázka asi ty polokmeny budou rodit víc jak čvrtkmeny že jo.
Jakou odrůdu nasadit na pálení slivovice?, 15.9.2020
Co by jste mně prosím doporučily? a také jestli čvrt kmen nebo polokmen nebo vysokokmen, podstatné je, aby to co nejdříve rodilo, atˇ je co dát co nejdříve do bečky. Bude stačit 8 stromů a jaká doba uběhne než naplnim poprvé např 100 litrovou... celý příspěvek >
Postřik proti monilioze, 4.4.2020
Nechce no :) tak se do toho zitra dám, co už
Postřik proti monilioze, 4.4.2020
Květy vše hnědé - zmrzlé, má to smysl stříkat proti monilioze nebo není potřeba ?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika