Příspěvky uživatele - 243.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnědnutí smrku sivého (Picea Glauca Conica), 11.6.2021 Obsahuje fotku
Ahoj, prosím o pomoc s identifikací škůdce který působí hnědnutí mých jehličnanů pěstovaných na balkoně. Na rostlinách jsem zpozoroval pavučinky, takže jsem si na internetu našel že by to mohla být sviluška a tak jsem dneska zkoušel FLORAMITE 240... celý příspěvek >
Hnědnutí rostlin, 11.6.2021 Obsahuje fotku
Ahoj,  prosím o pomoc s identifikací škůdce který působí hnědnutí mých jehličnanů pěstovaných na balkoně- Na rostlinách jsem zpozoroval pavučinky, takže jsem si na internetu našel že by to mohla být sviluška a tak jsem dneska zkoušel... celý příspěvek >
Hnědnutí sazenice cypřišku, 13.9.2020
Děkuji za odpověď. Kořenový bal jsem prakticky nerozvolňoval, rostlina byla v malém květináči a kořenový bal byl velmi hustě prorostlý kořeny, kořeny bych pravděpodobně silně poškodil při rozvolňování balu. Při výsadbě jsem pořádně zalil a... celý příspěvek >
Hnědnutí sazenice cypřišku, 13.9.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, Chci se zeptat, jestli by mi někdo neporadil postup jak zachránit cypřišek. Koupil jsem si cca 40cm sazenici asi před dvěma týdny a co jsem ji přesadil tak začala hnědnout (viz obrázek), hnědne v podstatě všude, i když kolem báze asi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika