Příspěvky uživatele - 47.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tuleu Gras, 13.9.2020
Gabrovskou jsem sklidil dnes, jako každý rok jen pár desítek plodů. Anna Späth ještě neplodí. Haganta bude dozrávat koncem září.
Nemoc mandloní, 12.9.2020
Já myslel, že Sulka je i na houbové choroby. Vedle rostoucí broskve jsou v pořádku, ty ale stříkám na podzim Sulkou, před rašením mědí a následně třeba Signumem. Mandloně se mi řadu let zdály bezúdržbové a nestříkal jsem je ničím.
Nemoc mandloní, 12.9.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, letos mají všechny mandloně dírkované listy a stromy chřadnou. Neznáte příčinu a řešení? Plánuji po odpadu listí a pak před rašením postřik Sulkou.
Odrůda Admiral, 12.9.2020 Obsahuje fotku
Teď už jako přihlášený i s fotkou. Máte ho někdo na MM106?
Odrůda Admiral, 12.9.2020
Mám pár stromků Admirála na M26 a naroubovanou horní půlku staršího stromu na podnoži M7. Všechny trpí pihovitostï i při každoročním hnojení dolomitickým vápencem a několika postřicích Wuxalem Ca. Na M26 je to letos lepší jak v předchozích... celý příspěvek >
Tuleu Gras, 12.9.2020
Petře, vidím, že máte Annu Späth i Tuleu Gras. Porovnejte prosím obě švestky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika